טבעות אירוסין בעיצוב אישי הן טבעות המעוצבות ומיוצרות באופן מיוחד לפי רצון הלקוח. לפני הגעת הלקוח לחנות, מומלץ לנסות להבין מה טעמה של בת הזוג כך שבחירת העיצוב תהיה מדויקת יותר.

מוזמנים לשוחח
מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

טבעות אירוסין הן טבעות אשר נותן בן הזוג לכלתו המיועדת בעת הצעת הנישואין שהיא בדרך כלל הפקה הנעשית בהפתעה. בן הזוג המתרגש מנסה לחפש עבור בת זוגו את הטבעת היפה ביותר אשר תהיה לטעמה, ולפעמים מדובר במשימה לא פשוטה עבור הגבר. יש זוגות שההחלטה להתחתן היא החלטה משותפת ללא אלמנט ההפתעה ואז יש באפשרות הכלה לבחור את טבעת האירוסין שלה בעצמה. אחת האפשרויות היותר מעניינות עבור זוגות אלו הן טבעות אירוסין בעיצוב אישי עליהן נדבר במאמר זה.

מהי טבעת אירוסין בעיצוב אישי?

טבעות אירוסין בעיצוב אישי הן טבעות ייחודיות אשר אין להן טבעת אחרת שזהה להן. הן מעוצבות באופן אישי לבחורה מסוימת וזו למעשה הייחודיות שלהן. כאשר מעצבים טבעת אירוסין בעיצוב אישי למעשה יש שני מסלולים. המסלול הראשון הוא לגשת למעצב אשר יוצר עיצובים של טבעות אירוסין ולכל עיצוב יש טבעת אחת. כלומר אין אצלו בקולקציה טבעת אחת אשר נראית כמו האחרת. הן יכולות להיות בסגנון דומה, אך הן לא זהות. במצב זה הכלה המיועדת בוחרת טבעת אירוסין מתוך הקולקציה. המסלול השני הוא עיצוב טבעות אירוסין בעיצוב אישי, כאשר הכלה מביאה את הרעיון הייחודי שלה והמעצב או הצורף בירושלים מעצבים עבורה את הטבעת שעליה היא חולמת. אפשרות זו מתאימה לכל הכלות היצירתיות שיש להן עיצוב מסוים שעליו הן חולמות. 

טבעות בעיצוב אישי מוכנות מראש

אם אתן נמנות עם הנשים אשר מעוניינות בבחירת טבעות בעיצוב אישי מוכנות מראש, אנו ממליצים לכן לגשת לצורף ולראות את העיצובים הייחודיים שלו. עיצוב הטבעת תהיה פרי יצירתו של הצורף בירושלים אשר מכניס את הפן העיצובי הייחודי לו. בדרך כלל יהיה מדובר על טבעות מיוחדות מאוד אשר מביאות איתן ניחוח אותנטי, כזה שלא רואים בכל מקום. סגנון עיצובי מיוחד שניתן לראות בדרך כלל רק בעיצוב אישי אצל צורפים, הוא סגנון עיצוב בו מתכת הזהב אינה מלוטשת עד מצב מבריק. בטבעות אלו ניתן להרגיש בעיצוב את המיוחדות של המתכת, את צבעה היפה ולראות ריקועים מיוחדים אשר ניתן לעשות אך ורק בעבודת יד. כמו כן, שיבוצי היהלומים או האבנים משובצות בדרכים ייחודיות, לפעמים עם הגבהות שבדרך כלל לא נראה בעיצובים מסחריים. 

כאשר בוחרים תכשיט מעוצב אצל צורף מתוך העיצובים שהוא עיצב, הצורף יוכל לספר לכם מה עומד מאחורי העיצוב, אם יש השראה מסוימת, סיפור מיוחד ובגדול היחס יהיה הרבה יותר אישי. 

איך תקבלו השראה ביצירת הסקיצה של טבעת האירוסין בעיצוב אישי?

כאשר מעצבים יוצרים תכשיטים הם חושבים על סגנונות שונים של נשים, על המראה הכללי שלהן ומה היה יכול להתאים עבורן. הם לוקחים השראה מחיות בטבע או צמחים מסוימים. כך לדוגמא תוכלו לראות כי טבעות יהלומים בירושלים או טבעות אירוסין טוויסט שואבות השראה מהמראה של הנחש ואז חישוק הטבעת מתעגל ממש כמו גופו של הנחש. דוגמא נוספת היא טבעות נישואין אשר משלבות חיבור של פרחים או עלים. אם אתם מעצבים את הטבעת בעצמכם, מומלץ לנסות ולקבל השראה מעולם הטבע, עולם האומנות, מנדלות וכל מה שיכול לשמש עבורכם כמודל לעיצוב הטבעת. פתחו את המחשבה והכניסו כמה שיותר יצירתיות כי יש לכן הזדמנות לייצר טבעת מאוד מיוחדת ושאין כמוה לאף אחת. 

מוזמנים לשוחח

מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

כמה יעלה לייצר טבעת בעיצוב אישי?

כאשר רוצים לעצב טבעת אירוסין ייחודית אצל צורף התכשיטים בירושלים, כזו שאין שניה לה, מדובר על תהליך אומנותי אשר כולל המון מחשבה שלכן יחד עם המעצב. זהו תהליך מיוחד במינו אשר מכניס לתוך הבחירה והעיצוב המון רגש וייחודיות. מחיר טבעת בעיצוב אישי זהה למחירים שקיימים בחנות. חישוב משקל הזהב והפרמטרים של היהלומים נעשה בחישוב אוניברסלי מקובל. לפעמים אצל הצורף, תוכלו לקבל אפילו מחירים טובים יותר.

לסיכום, טבעות אירוסין הן טבעות מיוחדות מאוד אשר ניתנות בעת הצעת הנישואין. יש כיום המון אפשרויות של טבעות מעוצבות כאלו שעוצבו ומחכות לכן בחנות של הצורף ויש גם טבעות אירוסין בעיצוב אישי שאתן מתכננות בעצמכן את עיצובן. עשו סיבוב בחנויות השונות וחפשו עיצוב שמעניין אתכן, ואם לא מצאתן כזה, כדאי לכם לגשת למעצב תכשיטים וליצור לכן עיצוב טבעת אירוסין ייחודית לכן.

מאמרים וטיפים צדוק יהודה