היהלומים המשובצים בטבעות יהלומים בירושלים הם אולי החומר היפה ביותר שקיים כיום וגם זה שמזוהה עם יוקרה. יהלומים הם חומר גלם שנמצא בטבע ומוצאים אותו במכרות שונים ברחבי העולם. היהלום נוצר עמוק בבטן האדמה בתוך סלעים אשר נקראים קימברליט, ומהרגע שגילו מוקד כזה של סלעים לוקח כעשר שנים עד שמתחילים בתהליך הכריה.

מוזמנים לשוחח
מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

בשל הקושי בהשגת החומר המיוחד והיפה הזה, מחירו הוא היקר ביותר מבין סוגי התכשיטים השונים. כאשר מגיעים היהלומים לחנויות התכשיטים בירושלים לצורך שיבוץ בתכשיטים השונים ובטבעות יהלומים בירושלים, הם מגיעים יחד עם תעודה גימולוגית לכל יהלום ויהלום. תעודה זו למעשה מפרטת את הנתונים של היהלום ומעידה כי מדובר ביהלום אמיתי ולא מזויף.

ההבדל בין יהלום, זירקון וזרקוניה

כמו שכבר אמרנו, יהלומים הם יקרים מאוד ולכן כיום קיימת גם אלטרנטיבה נוספת זולה יותר המדמה את צורתו של היהלום. אלטרנטיבה זו נקראת זירקון. הזירקון הוא למעשה אבן טבעית אשר במראה שלה ובגווניה השונים דומה ליהלום. עלותה זולה מהיהלום, אך לא זולה מאוד. רבים מהאנשים נוטים להתבלבל בין הזירקון לזירקוניה. בעוד הזירקון היא אבן טבעית, הזרקוניה היא למעשה זכוכית אשר נוצרת במעבדה ומדמה יהלומים. אם אנו רוצים לקנות טבעות יהלומים בירושלים ואנו רוצים לדעת שאכן מדובר ביהלומים אמיתיים ולא זרקוניה, עלינו לוודא זאת מול התעודה הגימולוגית עליה דיברנו קודם. זרקוניה וזירקונים משובצים אף הם בתכשיטים בירושלים וגם המראה שלהם יפה מאוד, אך לא מדובר ביהלומים.

עיצוב טבעות יהלומים בירושלים

בכל הנושא של טבעות יהלומים בירושלים, חשוב לדעת כי קיימים סגנונות ועיצובים רבים. מעצבי התכשיטים משקיעים המון מחשבה על הנשים שיענדו את הטבעות ומנסים להגיע לסגנונות מיוחדים שיתאימו לכל אחת ואחת. בכל הנושא של טבעות יהלומים בירושלים עבור נשים יש חלוקה ברורה בין טבעות יהלומים המיועדות לאירוסין לבין טבעות יהלומים שמהוות תכשיט. מומלץ להגיע לצורף התכשיטים ולהסביר לו בדיוק מה אתם מחפשים. לכל קטגוריה כזו יש מגוון רחב של עיצובים ומיקוד יעזור לכם לבחור את התכשיט המיוחל.

דבר נוסף ולא פחות חשוב שכדאי לדעת כאשר הולכים לקנות טבעות יהלומים בירושלים, שלרוב היהלומים משובצים על גבי תכשיטי זהב בירושלים. כאשר הזהב יהיה בגוון של זהב לבן, היהלומים יהיו נוצצים יותר ובמראה אחיד בגלל הדמיון בין גווני היהלום לזהב הלבן. בזהב צהוב היהלומים כמובן ימשיכו להיות נוצצים, אך המראה יהיה יותר רך. הבחירה בין גוון של זהב לבן לזהב צהוב תלויה בהעדפה האישית שלכם ובהתאמה לגוון העור שלכם.

שיבוץ יהלומים בתכשיטים

מלבד טבעות יהלומים בירושלים, יהלומים משובצים גם בתכשיטים. אחד התכשיטים הנפוצים ביותר שנשים רבות אוהבות הוא צמיד הטניס. זהו צמיד זהב לבן או צהוב אשר עליו משובצים יהלומים בצורה צפופה ומדויקת ובגודל זהה. תוכלו למצוא בחנויות תכשיטים בירושלים צמידי טניס עם יהלומים בגדלים שונים, כאלה יותר עדינים וכאלה יותר מסיביים. יהלומים משובצים גם בשרשראות. יש שרשראות ששיבוץ היהלומים הוא על גבי התליון ויש שרשראות אשר היהלומים משובצים באופן צפוף גם על השרשרת עצמה, ממש כמו בצמיד הטניס. היהלומים מקנים לתכשיטים זוהר ויוקרה והם מתאימים מאוד כאשר אתם מוזמנים לערב מכובד או אירוע.

מוזמנים לשוחח

מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

תכשיטי יהלומים בעיצוב אישי

לפעמים כאשר אנו רוצים לקנות תכשיטים, לא תמיד נמצא בחנויות את העיצוב המסוים שעליו אנו חולמים. אם יש לכם בראש עיצוב מסוים של תכשיט משובץ יהלומים ואתם רוצים לממש את העיצוב שלו, מומלץ מאוד לגשת לצורף בירושלים, לתאר לו או אפילו לצייר את העיצוב שבדימיונכם. הצורף כמובן יוסיף את הטאצ' האומנותי שלו ויציע לכם מספר אפשרויות על מנת לממש את חלומכם. חשוב לקחת בחשבון שכאשר יוצרים תכשיטים או טבעות יהלומים בירושלים אצל צורף המחיר יהיה גבוה יותר מתכשיטים שהם כבר מוכנים והעיצוב שלהם מתומחר מראש.

מאמרים וטיפים צדוק יהודה