אפשר להניח את הקלפים על השולחן ולומר זאת: ישנן נשים שלא אוהבות תכשיטים. לצד הנשים שמצפות לתכשיט הבא שהן יקבלו במתנה מבן זוגן, ישנן דווקא אלו שמביעות פחות התלהבות מתכשיט יוקרתי. כך, לא אחת שואלים את עצמם גברים רבים, אם במידה ובת הזוג שלהם לא אוהבת תכשיטים, האם צריך להעניק לה טבעת אירוסין במעמד הצעת הנישואין? התשובה לכך היא חד משמעית: כן. בעוד ישנם תכשיטים שהמטרה שלהן היא קישוטית בלבד, הרי שטבעת האירוסין מגלמת בתוכה לא רק חן, אלא בעיקר משמעות סימבולית חזקה. בת הזוג שלך לא חובבת תכשיטים גדולה? תוכלו לבחור לה מתוך מגוון של טבעות אירוסין קלאסיות.

 

מדובר על ציפייה גדולה מאז ומתמיד:

 

אין כל חשיבות האם בת זוגתך אוהבת תכשיטים או לא. בעת שמדובר על טבעת האירוסין, מדובר על ציפייה גדולה הבוערת בה מאז ומתמיד. טבעת האירוסין היא סמל לאהבה, לבסיס חזק ואיתן ולקשר מיוחד – בדיוק כפי זה שיש ביניכם. מעצבי התכשיטים המובילים עלו על הצורך של גברים לרכוש טבעות אירוסין קלאסיות, לטובת הנשים שפחות אוהבת תכשיטים, ועל כן ניתן למצוא כיום מניפה רחבה של דגמים בעלי נראות קלאסית, עדינה ורכה.

 

הדרך שלך להראות לה שאתה אוהב:

 

אז אולי ביום האהבה לא תרכוש לה תכשיט מאחר והיא הצהירה לא אחת שהיא לא אוהבת תכשיטים, אך במעמד הצעת הנישואין, הדרך היחידה להראות לה כמה אתה אוהב היא באמצעות הטבעת. טבעת אירוסין מתקשרת לנשים כסימבול לאהבה גדולה ולכוונות טהורות המגיעות מלבך. תוכל להתייעץ עם המוכרנים בחנויות התכשיטים המובילות ביחס לטבעת המגלמת בתוכה נראות קלאסית ועדינה, תוך שתציין כי בחירת לבך פחות מתחברת אל תכשיטים. אתה יכול להיות בטוח כי תמצא טבעת לא פחות ממושלמת, שתבטיח לך את התשובה שלה אתה מצפה: I DO.

 

עדות לסיפור האהבה הגדול שלכם:

 

אין כל חשיבות אם מדובר על טבעות אירוסין קלאסיות או על טבעות משובצות יהלומים בעלות עיצוב יוצא דופן – טבעת האירוסין הינה עדות לסיפור האהבה שלכם. חשוב לזכור כי מדובר על תכשיט שלא הולך לרדת ממנה, כך שמדובר על עדות קבועה ונוכחת לסיפור האהבה הנדיר שביניכם. טבעת האירוסין מושכת תשומת לב רבה, כך שרבים עתידים לשאול אותה על הטבעת, על מי העניק לה את הטבעת ואת הסיפור שמאחוריה. לכן, עניקו לאהובתכם טבעת שהיא תהיה גאה בה, ולפני הכל – תהיה גאה בכם.

 

איזו טבעת מתאימה למי שלא אוהבת תכשיטים?

 

בעוד ישנן טבעות רחבות בעלות נוכחות גדולה מאד, ישנן הטבעות המציעות נראות קלאסית ועדינה יותר. חשוב מאד בעת שאתם בוחרים טבעת, להתאים אותה לאופי של בת הזוג שלכם ולטעם האישי שלה, כך שטבעת מתוך סקטור של טבעות אירוסין קלאסיות יכולה להיות בחירה נפלאה בשבילכם.

מאמרים וטיפים צדוק יהודה