למרות כל ההמלצות להגיע אל חנות התכשיטים עם צוות של יועצים לטובת בחירת טבעת האירוסין, גם אתם תוכלו לעשות זאת לגמרי לבד! בקטלוג הטבעות האינטרנטי גיליתם כי ישנן טבעות אירוסין זולות בעיצוב וינטאז', ואתם תוהים מה ההבדל בין טבעות אלו לטבעות יד שנייה? ישנו הבדל גדול מאד:

 

טבעת יד שנייה: טבעת אירוסין לא חדשה

הבלבול שנוצר בין סוגי הטבעות נובע מהעובדה כי כל אחת מהטבעות משדרת משהו עתיק יותר ופחות חדש או עדכני. הסוג הראשון של הטבעות הוא טבעות הנמכרות בשוק היד השנייה. טבעות אלו אינן טבעות חדשות, אלא טבעות שנשים אחרות כבר ענדו בעבר. לרוב, הסיבה שטבעות האירוסין האלו נמכרות היא לרוב קשר זוגי שלא צלח, כאשר הצלע הנשית בחרה למכור את הטבעת וכך לחתום את פרק הנישואין. שימו לב כי טבעת יד שנייה אינה רעיון טוב להצעת הנישואין שלכם. טבעות אירוסין זולות תוכלו למצוא ללא כל תלות בשוק היד השנייה.

 

טבעת וינטאז': תיאור לקו העיצובי

טבעת הוינטאז' לעומת זאת הינה טבעת חדשה לחלוטין. אם התחלתם את המסע שלכם אחר הטבעת האחת, לבטח גם לכם יצא לראות סקטורים שלמים בחנויות התכשיטים המתוארים כאזור של טבעות הוינטאז'. כיום, ניתן לרכוש רהיטים בעיצוב וינטאז', פריטי לבוש, שמלות כלה וגם טבעות אירוסין זולות המוצעות בגוון עיצובי זה. לרוב, מדובר על דגמים הנמכרים כחדשים, כאשר העיצוב שלהם מבוסס על אלמנטים משנות החמישים, השישים והשבעים.

 

בסופו של דבר, הכל עניין של טעם

השאלה הגדולה באמת היא לא מה ההבדל בין הטבעות, אלא איזו טבעת מתאימה לבת הזוג שלכם. חשוב לזכור כי בסופו של דבר הכל עניין של טעם. בעוד ישנן טבעות וינטאז', גם ישנן טבעות בעיצוב מודרני יותר, כמו גם טבעות קלאסיות. כן חשוב לדעת כי טבעות הנמכרות כטבעות יד שנייה אינן מתאימות להצעת הנישואין. למרות שישנן נשים שרוכשות תכשיטי יד שנייה, טבעת האירוסין חייבת להיות טבעת המגלמת בתוכה טוהר והתחלה חדשה. אם מטרתכם היא לרכוש טבעות אירוסין זולות, תוכלו לרכוש טבעות חדשות במחירים זולים בחנויות התכשיטים הנבחרות.

מאמרים וטיפים צדוק יהודה