כמעט כל מי שמגיע לשלב בו הוא רוצה להציע נישואין לבת זוגתו, מתחיל בחיפוש אחר הדרך המרגשת, המיוחדת והמהנה ביותר לעשות זאת. דרך שבה גם בת זוגו וגם הוא יוכלו ליהנות וכמובן שחשוב גם שזה יהיה מקורי.

אז מה עושים כדי שגם אתה וגם בת זוגתך תהנו עד השמיים ובחזרה? פשוט בוחרים את המקום הראשון שעולה לכם בראש וטסים במסוק עד אליו, אוכלים ארוחה רומנטית וחוזרים.

 

אז איפה אתה רוצה להציע נישואין?

למזלנו הרב, מדינת ישראל משופעת בנופים שונים, באקלים שונה ובאזורים רבים בעלי מראות מיוחדים, כך שכמעט כל אחד יוכל למצוא את המקום המועדף עליו להציע נישואין.

לאחר שבחרתם את טבעת האירוסין שהכי תתאים לבת זוגתכם, הגיע הזמן לתכנן את ההצעה עצמה. חשוב לזכור כי טיסה בשמי הארץ במסוק מחייבת אתכם בבחירת מקום מנחת סביר ואפשרי למסוק. ניתן לנחות בדרום הארץ, באזור מצפה רמון, ים המלח, מצדה ובמדבר יהודה. במרכז הארץ גם כן ניתן לבחור בין אזור ירושלים לתל אביב או כל מה שביניהם, ניתן אף לנחות בסמוך לכותל המערבי ושם להציע נישואין. למי מכם שאוהב את הצפון הירוק ניתן לבחור אזורים שונים באמת הגולן, בגליל המערבי או מצפה מיוחד. למעשה, ההגבלות היחידות על המקום הוא באישורי הטיסה ובמקום מספק לנחיתת מסוק מבחינת טוואי השטח.

בנוסף לטיסה החוויתית בפני עצמה, ההמראה, הנחיתה והתהליך כולו, תוכלו להעצים את החוויה על ידי ארוחת שף רומנטית שתחכה לכם בכל אחד מן המקומות בהם תבחרו לנחות. אנחנו נוריד מכם את כל הסידורים ונציג בפניכם את אפשרויות התפריט העומדות לבחירתכם.

לאחר שבחרתם אנחנו נדאג לכל השאר, אתם תנחתו במקום בו בחרתם ושם יחכה לכם שולחן ערוך, עם מפה לבנה, נרות ויין ושף פרטי שיגיש לכם את האוכל ישירות לשולחן.

 

ואם לא רוצים מקום מסויים?

לא כולם יודעים לבחור, ולא כולם רוצים את חווית הארוחה בשטח, וזה בסדר גמור. ניתן להציע נישואין גם תוך כדי טיסה בשמי הארץ.

טיסה בשמי הארץ במהלך היום מעל מצפה רמון, או במהלך הלילה במרחב גוש דן על מנת לראות את כל האורות של העיר מנצנצים היא אחת מן החוויות הרומנטיות ביותר שניתן לדמיין. ומה יכול להיות יותר רומנטי מהצעת נישואין לאישה שאתה אוהב כאשר אתם מרחפים בין שמיים לארץ וכל היופי הזה מקיף אתכם?

קרא מאמר המדבר על טבעות נישואין מיוחדות להצעה מיוחדת

מאמרים וטיפים צדוק יהודה