1.אתם מדברים על העתיד המשותף:

 

אחד הסימנים לדעת כי אתה מוכן להצעת הנישואין הוא בעקבות השיח הפתוח שלכם לגבי העתיד המשותף. לאחר תקופה לא מבוטלת בה אתם יוצאים ביחד, מתבקש לדבר על המשך העתיד, הציפיות של כל אחד והכיוון אליו הוא רוצה לפנות בחיים. דרך שיחות כאלו אתה יכול לדעת כי אתה מוכן לחלוק את שארית חייך עם אהובת לבך, וכמובן שלעשות את הצעד המשמעותי שלכם: הצעת הנישואין. לטובת ההצעה הרי שאתה צריך לרכוש טבעת אירוסין. טבעות אירוסין יהלומים לדוגמא, נמנות בין הדגמים הפופולאריים ביותר בשוק טבעות האירוסין.

 

2.האהבה שלך לא יודעת גבולות:

 

אין כוח גדול יותר מאהבה, ובעת שאתה מרגיש אהבה כה עזה, אתה מרגיש צורך לשתף ולחלוק אותה. בעת שאתה מרגיש את האהבה בוערת בלבך, אתה גם יכול לדעת כי הגיע הרגע שבו אתה מוכן לעשות את הצעד הבא במערכת היחסים שלכם ולהציע לה להתמסד. הצעת הנישואין הינה הצעה מרגשת שבמידה רבה היא חלומן של לא מעט נשים.

 

3.אתה מוצא את עצמך מתעניין בטבעות:

 

לא כל דבר מצריך הסבר או היגיון, וכך אתה מוצא את עצמך לאחרונה מתעניין לגבי טבעות האירוסין. גם מבלי שהצהרת בפני עצמך שאתה מוכן לצעד, אתה מוצא את עצמך גולש באתרים שונים ומביט בקטלוגים אינטרנטים של טבעות האירוסין, מלקט המלצות מחברים ומתעניין לגבי דגמים שונים לרבות טבעות אירוסין יהלומים. החיפוש אחרי טבעת, גם ברמת ההתעניינות, משקף את הרצון שלך לבקש את ידה של אהובת לבך.

 

4.מבחינתך האהבה הזו היא האהבה הראשונה והאחרונה:

 

הצעת הנישואין לא מגיעה סתם כך, אלא הינה תוצר של רגשות עוצמתיים ואהבה גדולה שלא הכרתם קודם לכן. בעת שאתה מרגיש שהאהבה הנוכחית שלך היא האהבה הראשונה והאחרונה שלך, אתה יכול להיות בטוח שאתה מוכן להציע את הצעת הנישואין. טעמה של אהבה הוא טעם מתוק וממכר, ובעת שמדובר על אהבה כל כך גדולה, כמו זו הקושרת אתכם – הרי שהצעת הנישואין הינה הצעד הטבעי ביותר שתוכל לעשות. אהבה לא מוצאים בכל מקום, ואם לא די בכך – לא כולם זוכים באהבה גדולה כמו זה שלכם. לכן, הפכו את סיפור האהבה שלכם לכזה המגולמת בו טבעת אירוסין יוקרתית.

 

5.אתה רוצה לקנות לה את הטבעת היוקרתית ביתר:

 

אתה חולם על הרגע שבו תעניק לה טבעת? כנראה שאתה מתקדם בצעדי ענק אל עבר הצעת הנישואין. כאמור, לא תמיד ניתן לתרגם רגשות למילים, אך עם טבעת אירוסין יוקרתית, כמו טבעות אירוסין יהלומים, ניתן לשקף לה עד כמה אתה באמת אוהב ועד כמה היא חשובה לך. הרצון שלך להעניק לה טבעת מיוחדת משקף את הכוונות הטהורות שלך כלפיה ואת האהבה הגדולה שלעתים, פשוט קשה לתאר במילים.

מאמרים וטיפים צדוק יהודה