בכל פעם שיש סביבכם חגיגה גדולה אתם רוצים לחלוק אותה עם אנשים. כך קורה גם ברגע שאתם מספרים לחברים הקרובים ביותר שלכם שהחלטתם כי הרגע הנכון הגיע וכי אתם עתידים להציע נישואין. בעוד ישנם הגברים שמסתפקים בלהעביר מידע זה לקרוביהם, ישנם גם אלו שרוצים להגיע אל חנות התכשיטים עם צוות יועצים מדופלם. כך גם עולה השאלה האם כדאי להגיע אל חנות התכשיטים לבחינת דגמים של טבעות אירוסין זהב לבן לבד או עם מלווים?

 

רכישה עצמאית של טבעות אירוסין משקפת את טעמכם בלבד

היתרון הגדול ביותר שברכישה עצמאית הוא האפשרות שלכם לבחור את הטבעת מבלי לשמוע קולות רקע. טבעת האירוסין היא טבעת המגלמת בתוכה המון רגש, ועל מנת לבחור את הטבעת המתאימה ביותר לאחת שלכם עליכם להתחבר לרגש שלכם ולהיות קשובים רק לפעימות לבכם. מה שקורה בפועל הוא שעם נבחרת של חברים טובים שמגיעים לסייע לכם, אתם מושפעים מדעותיהם וכך הטבעת שנבחרה אינה מבוססת אך ורק על טעמכם האישי, אלא גם על טעמם של המלווים.

 

למה לעבור רגע מרגש שכזה לבד?

מנגד, יהיו אלו שיגידו שהצעת הנישואין, ממש כמו אירוע החתונה בעצמו, היא הצעה שמגיעה רק פעם אחת בחיים. אכן, הצעת הנישואין וכל האירועים הנלווים בדמות אירוע החינה, החתונה וירח הדבש, הם אירועים שמה שמאפיין אותם יותר מכל היא העובדה כי הם מגיעים פעם אחת בחיים שלמים. ישנו הבדל עצום בין לרכוש את הטבעת לבד בתוך חנות גדולה ובין להפוך את החברים הטובים ביותר לשותפים לדרך.

 

למעשה, אתם אף פעם לא לבד

אלו מכם שחוששים להגיע אל חנות ולבצע את בחירתם לבד, דעו כי אתם לא באמת לבד. בחנויות התכשיטים מחכה לכם צוות מקצועי ואדיב שרק מחכה לקחת חלק בהתרגשות שלכם. ההמלצה היא להפוך את רכישת הטבעת לרכישה אינטימית ופרטית יותר, המשקפת את הטעם האישי שלכם בלבד. החברים שלכם יהיו שם בשבילכם בהמשך עם מסיבת הרווקים והרווקות, אירוע החינה והחתונה. בחינת דגמים של טבעות אירוסין זהב צהוב? את זה השאירו לעצמכם.

 

 

מאמרים וטיפים צדוק יהודה