• מחפש טבעת אירוסין שלא ראו כמותה?
  • טבעת מרהיבה ביופיה, משובצת ומעוצבת?
  • רוצה לגרום לאישתך להתרגש במיוחד?

למי שמחפש להפתיע עם טבעת אירוסין בעיצוב שאין בשום מקום אחר, צדוק יהודה זה המקום. מגוון של טבעות אירוסין מיוחדות, ולך נותר רק לבחור.

 

טבעות אירוסין מיוחדות – שיבוץ מפתיע:

טבעות אירוסין מיוחדות הן מדהימות ביופיין, זאת בזכות טכניקות השיבוץ הייחודיות, אשר הופכות כל טבעת אירוסין ליצירת מופת. בין טכניקות אלה מצויה טכניקת השיבוץ הרציף המתייחסת להנחתם של מספר יחידות,של אבנים, תוך שמירה על צפיפות גבוהה ביניהם. הצמדתם מתבצעת באמצעות חיבור מטאלי וצורתם מעניקה אשליה של יהלום אחד גדול. ואם באפקט אשלייתי, עסקינן, הרי ששיבוץ בטכניקת האשליה המגביה את היהלום על גבי מראה המונחת תחתיו, בהחלט מממש את תכליתו ביצירת אפקט היהלום המוגדל.

שיבוץ במילואה:

אם ברצונכם בשיבוץ שימגן את היהלום בשל אורח חייכם המאוד אקטיבי הרי ששיבוץ היהלומים בתוך מסגרת, המכונה גם "שיבוץ במילואה" יכול בהחלט לענות על צרכיכם. מדובר בטכניקה בה היהלום המשובץ במסגרת נאחז על ידי המסגרת באופן מוחלט. המסגרת עצמה עשויה פלטינה או זהב לבן המתמזגים בצבעו של היהלום ויוצרים אפקט של הגדלה, בעוד שמילואה בכל צבע אחר עלולה ליצור גוון צבעוני ומיותר על היהלום. שיבוץ אופנתי במיוחד שנכנס בגאווה לרשימה המעוצבת הוא הוא שיבוצם של אבני צד. מדובר בהוספת יהלומים קטנים משני צידיו של היהלום המרכזי וזאת על מנת לשוות לו אפקט עוצמתי.

 

יהלום אותך!

טבעות אירוסין מיוחדות אינן רק השיבוץ עצמו, אלא מה בעצם אנו משבצים בתושבות שהוכנו מראש לכבוד היהלום. בין היהלומים הפופולארים ביותר מצויים היהלומים העגולים הידועים לכל בשל הברק המדהים המוחזר מהם. ומכאן תפקידם המשמעותי ביצירת טבעות יהלום על מיטב סוגיהן.

 

יהלומים במגוון צורות:

אל קבוצת היהלומים העגולים מצטרפים יהלומי הפרינסס המרובעים החולקים את הפופולאריות עם מתחריהם העגולים. צורת הליטוש האוונגרדית יחד עם הברק המקסים והשיק היוקרתי הפכו את הפרינססות למתחרות השניות בגודלן בשוק היהלומים. אל קבוצת היהלומים המרובעים חדרו לתודעה גם יהלומי הכרית האופנתיים. צורת החיתוך הזו מכילה קצת מכל קבוצה- את האלגנטיות של היהלום הריבועי ואת הברק המפתיע של  פרינסס. בין הצורות הקצת יותר אמנותיות ישנן הלב, האגס, האמרלד, המרקיז ועוד. צורת חיתוכו של יהלום הלב הרומנטי הינה השיטה החיונית ביותר לעיצוב יהלום ללא גריעה מוגזמת מדי ממשקלו הכולל של החומר. יהלומי האגס דמויי הטיפה, משדרים אווירה קלילה ומסיבתית בעוד שיהלומי האמרלד נותנים תוקף יותר רשמי ומכובד.

 

טבעות אירוסין מיוחדות – שנייה לפני הרכישה:

טבעות אירוסין מעוצבות להפליא אך נשאלת השאלה מהו אופייה של העונדת שיקבע את סוג הטבעת שתהלום אותה. טבעת האירוסין משמשת את בחירת הלב הרבה מעבר ליום בו קיבלה אותה נרגשת ומאושרת, לכן, אם הארוס לא השקיע מחשבה על אופייה של ארוסתו בטרם נתינת הטבעת, הרי שעוד יבוצעו בה לא מעט תיקונים בהמשך הדרך. לכן במקרים של חוסר וודאות אודות טעמה של בת הזוג מומלץ לאמץ טבעת בעלת מראה קלאסי וסולידי שיופייה הוא על-זמני וישרה את יופיו לאורך שנים של זוגיות יפה ומאושרת.

 

ניצוץ של הוליווד:

טבעות אירוסין מיוחדות הן תוצר של טרנד, קידמה ואיך לא, של לא מעט זוהר הוליוודי. הודות ליכולותיהם הווירטואוזיות של אמני עיצוב, כל אחת יכולה להתהדר בטבעות המתחקות אחר הסגנונות הנוצצים ואף להעפיל עליהם. כל זאת במחירים מפתים ואיכויות מרשימות. אחד מאמני העיצוב שלקח את ה"גלאם" ההוליוודי והביא אותו ישירות לבנות ישראל הוא צדוק יהודה. מדובר באמן תכשיטים המסייע לכל לקוחה להקרין את הזוהר האישי שלה החוצה, באמצעות טבעת התואמת את מידותיה, תקציבה והכי חשוב, את אישיותה. כך שאם ברצונכן בטבעת אירוסין עדינה או עוצמתית שנראה כאילו וצמחו מתוכן יהלום גדול במרכז שיירת יהלומים קטנים דמויי כוכבים, הרי שהגעתם למקום הנכון.

>> מעוניין לקבל פרטים נוספים? צור קשר עכשיו

מאמרים וטיפים צדוק יהודה