• מחפש טבעת יהלומים מרשימה ומיוחדת?
  • רוצה להפתיע את האישה עם מתנה מעוצבת?
  • טבעת יהלום איכותית בליטוש וגימור מושלם?

 

צדוק יהודה הינו מומחה בעל שם בעיצוב טבעות יהלומים באיכות יוצאת דופן. טבעות בעבודת יד, תוך שימוש בחומרים המשובחים ביותר. מתנה מיוחדת במינה!

 

האלגנטיות שביהלום

מה לא נכתב כבר על יהלומים?! האבנים המיוחדות והמרהיבות הללו הן אכן משהו יוצא דופן, האלגנטיות בשיאה ויופי שאי אפשר למצוא בשום אבן או פריט אחר. טבעות משובצות יהלומים הן משהו נצחי, תכשיט שתמיד היה ותמיד יהיה פופולארי, טבעת יהלומים מיוחדת ובעלת משמעות. צדוק יהודה הוא מומחה בעל שם בתחום היהלומים, אמן תכשיטים בעל השכלה מקצועית מקיפה בתחום הגמולוגיה (תיעוד, זיהוי ועבודה עם אבני חן), בסדנא המיוחדת שלו בעין כרם הוא מייצר טבעות עשויות יהלומים מרשימות ומיוחדות במינן, בשלל עיצובים וסגנונות אבל ללא התפשרות על האיכות והאהבה שפורצת מכל טבעת.

>> קטלוג טבעות אירוסין יהלומים – לחץ לדגמים

>> מגוון עגילים משובצי יהלומים – לחץ למעבר
 

מגוון סוגי יהלומים:

תחום היהלומים הוא עולם ומלואו של פרטים, סוגים, דירוגים וסגנונות. טבעת יהלומים יכולה לכלול סוג מסוים של יהלום, שילוב סגנונות, יהלום אחד גדול או כמה קטנים וכן הלאה. סוג היהלום נקבע על פי מאפיינים רבים של מראה ושל תכונות, אך בעיקר מדובר על סגנון החיתוך והליטוש של היהלום. הסגנון הפופולארי והקלאסי ביותר הוא יהלומים עגולים – שאינם עגולים לגמרי כמובן – ואלו אכן מתאימים מאוד לטבעות מיהלומים שונות. סגנונות נוספים המשמשים בייצור טבעות יהלומים הם יהלומים מרובעים (פרינסס), יהלומי כרית, יהלומי אגס, אובליים, רדיאנט, אמרלדים, חיתוך לב ועוד סגנונות פחות נפוצים.

טבעות יהלומים משובצות:

צדוק יהודה מקפיד לעבוד רק על יהלומי איכות משובחים במיוחד, בעיקר עגולים, מרובעים ויהלומי כרית אך ניתן כמובן ליצור טבעת יהלומים עם סוגי יהלומים אחרים כמו גן עיצובים מרהיבים עם אבני חן אחרות. שיבוץ היהלומים בתוך טבעות יהלומים הוא היבט קריטי וחייב להיות מדויק ללא פשרות, מבחינה זו טבעות היהלומים שמיוצרות ביד אומן בסדנא של צדוק יהודה מיוצרות בטכניקות הטובות ביותר וברמת דיוק שניתן להשיג רק בתכשיטים מעשה עבודת יד.

טבעות אירוסין יוקרתיות ומיוחדות:

מעבר לייצור תכשיטים מיוחדים ומעוצבים ממתכות יקרות שונות ותוך שימוש ביהלומים, צדוק יהודה שם דגש על עיצוב וייצור טבעות אירוסין יוקרתיות ומיוחדות במינן, שרובן כוללות יהלומים בגדלים וסגנונות שונים. טבעות יהלומים הן הבחירה הקלאסית והאופטימאלית עבור טבעות אירוסין שלרוב יהיו מעוצבות ויוקרתיות יותר מטבעות הנישואין הפשוטות והאחידות יותר – שגם אותן מייצר צדוק יהודה ביד אמן ובעיצובים מרהיבים. ניתן למצוא בקטלוג טבעות משובצות ביהלומים בעיצוב יוקרתי ומפואר הכולל זהב לבן המתפתל ומסתלסל בצורה מיוחדת, טבעות קלאסיות מזהב צהוב או לבן עם שיבוץ מיוחד של יהלום, טבעות עם יהלומים קטנים המשובצים בעיצובים מרהיבים, טכניקות עיבוד משובחות של המתכת ועוד.

צדוק יהודה – עיצוב טבעות יהלומים:

היכולת של צדוק יהודה לייצר מצד אחד טבעות משובצות יהלומים מינימליסטיות ועדינות כל כך ומצד שני טבעות עמוסות במראה מפואר במיוחד היא מרשימה במיוחד ומראה על גיוון עיצובי אדיר. ההתאמה האישית של הטבעות היא גדולה וללא ספק לכל כלה מיועדת תימצא טבעת יהלומים מושלמת. לכל טבעת יהלומים מצורפת תעודה גמולוגית להוכחת מקוריות היהלום ולהערכת איכותו. טבעות היהלומים של צדוק יהודה הן יצירות אמנות על אצבעות הכלות, טבעות שניכר כי יוצרו באהבה והשקעה אמיתית.

 

>> יש לך שאלות? צור איתנו קשר

מאמרים וטיפים צדוק יהודה