כגברים, אתם מנוסים בלא מעט דברים, אולי אפילו ברכישת תכשיט לבת הזוג שלכם. בכל הקשור לטבעות אירוסין? דבר לא יכול להכין אתכם לרכישה המרגשת ביותר שאי פעם תעשו. ההמלצה הברורה היא לרכוש את הטבעת מספיק זמן לפני ההצעה, כאשר הזמן המוגדר הוא חודש וחצי לערך. למעשה, תוכלו לעשות בחירה יוצאת מן הכלל גם עם מסע חיפושים הנפרס על פני 30 ימים בלבד! אז איך רוכשים טבעות אירוסין זהב צהוב בחודש בלבד? עקבו אחר השלבים הבאים:

 

עשרה ימים ראשונים: סרקו את קטלוג הטבעות

הסיבה שמומלץ לכם להתחיל את מסע הרכישה כחודש לפני ההצעה היא על מנת לאפשר לכם לחפש דגמים בראש שקט מבלי שישנו כל גורם של לחץ המניע אתכם. שריקת הפתיחה שלכם היא דווקא לא עם חנות התכשיטים של צדוק יהודה, אלא עם אתר האינטרנט בו מחכה לכם קטלוג טבעות עשיר. בעשרת הימים הראשונים עליכם לחקור לעומק את קטלוג הטבעות: גלו איזה קו עיצובי מושך אתכם יותר מכל, איזה סוג של זהב עתיד להתחבב על בת הזוג שלכם, גבשו תקציב וגלו אילו דגמים של טבעות אירוסין זהב צהוב מצאו חן בעינייכם יותר מכל.

 

יום 11 ועד יום 20: התייעצו עם חברים

את השלב הראשוני בו אתם בוחנים את הדגמים באינטרנט, מומלץ לכם לעשות לבד – זאת על מנת שלא להיות מושפעים מקולות חיצוניים. מנגד, את עשרת הימים הבאים אתם תעבירו בהתייעצות עם החברים הטובים שלכם, עם בני המשפחה הקרובים ועם החברות הטובות של בת הזוג שלכם. מומלץ מאד לקבל חוות דעת מהקרובים אליכם מכמה סיבות: המון פעמים הם רואים את מה שאתם לא רואים וכך אתם הופכים מפוקסים יותר, הם מסייעים לכם להתמודד עם ההתרגשות והם בעיקר גורמים לכך שתהיו שלמים עם הבחירה שלכם. זיכרו: בסופו של דבר תיבחר טבעת אחת מתוך מאות דגמים של טבעות אירוסין זהב צהוב.

 

הימים הבאים: הגיעו לראות את הדגמים

עשרת הימים הבאים יהיו לרשותכם על מנת להגיע אל חנות התכשיטים ולבחון את הדגמים. זיכרו כי עד כה התרשמתם מהדגמים על סמך הקטלוג האינטרנטי מבלי שזכיתם לראות את הטבעות פיסית במציאות. על כן, סמנו את חמשת הדגמים החביבים עליכם ואותם הגיעו לראות בחנות של צדוק יהודה. באופן זה, יש לכם אפשרות להפעיל מנגנון מסנן נוסף: איזו טבעת עשתה לכם את זה יותר מהשאר ברגע שראיתם אותה? אתם במרחק נגיעה מבחירת הטבעת האחת...

 

נסו לישון בלילה על הדגם הנבחר שלכם

הצעד האחרון הוא כמובן לבחור את הטבעת. גם אם התגבשתם על דגם ספציפי וברור לכם שהוא יהיה הטבעת שתעניקו לבת הזוג שלכם, כדאי לישון בלילה עליו לפני שאתם מבצעים את הרכישה ומציעים את ההצעה. טבעות אירוסין זהב צהוב מגיעות במגוון רחב של עיצובים ושיבוצי יהלומים, כך שאכן מדובר על בחירה לא פשוטה, על כן: כדאי לבצע אותה בצורה נבונה ומושכלת. אחרי שהתעוררתם בבוקר וגיליתם כי הטבעת שבחרתם היא אכן הטבעת האחת, תוכלו לרכוש אותה והיא תקבל את התואר המחייב: טבעת האירוסין!

 

מאמרים וטיפים צדוק יהודה