ישנן מעט מאוד חיות שמסמלות אצילות כמו הסוס. ישנו משהו בריבה האיטית והרגועה שמזכיר תקופה בה בני אדם התניידו בעזרת החיה המיוחדת הזו ממקום למקום. תקופה של אצילים, דוכסים ורוזנים, תקופה של מלכים ואבירים. אולי משום כך שליפת טבעת אירוסין במהלך טיול סוסים לפופולרית כל כך. ייתכן אף שהדבר קשור להאצה בקצב הלב והגברת הדופק שנובעת מן הריגוש שבתנועה ובגובה מן הקרקע שתורמת לאיכות המיוחדת שישנה להצעת הנישואין במהלך טיול סוסים. בכל מקרה, אם כך או אם כך, הצעת נישואים במהלך טיול סוסים היא דרך מרגשת ומפתיעה לפתוח את ההרפתקאה הזוגית של תקופת האירוסין.

 עם מי רוכבים?

ישנם המון אתרים בארץ שמעניקים את האפשרות לטיולי רכיבה רומנטיים. אנחנו ממליצים בחום שלא להצטרף לרכיבה מרובת משתתפים, גם לא עם חברים שכן האפקט הרומנטי האינטימי יורד ככל שמספר המשתתפים בחוויה גדל. נכון שלעתים נדמה כי זהו אירוע שמתחשק לחלוק אותו עם כל העולם אבל היו סמוכים ובטוחים שבמידה ותהיו רק שניכם במעמד המדהים הזה, תזכרו את הרגע לכל חייכם כרגע שהוא כל כולו שלכם. אל דאגה – את התמונות תוכלו לפרסם היכן שתרצו ולחלוק בדיעבד את החוויה אבל בזמן אמת – נקו אותה מכל הפרעה אפשרית.

איפה רוכבים?

בארצנו הקטנה ישנן יותר חוות רכיבה ממה שאתם יכולים לדמיין. אם בדור, רמות, מעיין צבי, שדמות דבורה, קיבוץ לביא, כלי ועוד רבים אחרים – כולם מציעים חווית טיולים רומנטיים עם סוסים. עליכם רק לבחור את הנוף אותו אתם מעוניינים לראות ברגע המרגש, את הנוף אותו תזכרו. האם זה מעיין, מדבר או נוף אורבני יחסית? צפון, דרום, גליל עליון, תחתון? עליכם רק להחליט. הסוסים בחוות הרכיבה הם שקטים ומאולפים ואין כל חשש מהתפרעות פתאומית באמצע הרכיבה. בחלק מהמקומות אף מוטמנת ארוחה רומנטית באמצע המסלול או שתוכלו להכין כזו מבעוד מועד ולדאוג שחברים קרובים ואנשי סוד יכינו אותה דקות ספורות לפני הגיעכם לקרחת יער קסומה או לגדת נחל זורם.

את מי משתפים?

באופן עקרוני כמו בכל סוד, עדיף להשאיר כמה שיותר אנשים מחוץ לסוד העניינים אלא אם כן אתם מתכננים הפתעה גרנדיוזית במיוחד במהלך הטיול שעל מנת להוציא אותה לפועל נחוצים אנשי צוות רבים ואז אין לכם ברירה אלא להפיץ את השמועה, אבל לטובת הצלחת ההפתעה, עשו לעצמכם טובה ושימרו על פיכם סגור. לעתים קרובות האדם שמתוכננת לו הפתעה יכול לחוש בה קרבה ובאה רק לפי המבטים של האנשים שסובבים אותו כך שבמידה ואתם מעוניינים שסודכם לא יתגלה בגלל פרצוף מחשיד, פשוט אל תגלו את הסוד. מה שכן, במידה ומסלול הרכיבה מצטלב עם מסלולים אחרים שמפעילים בעלי חוות הרכיבה, אתם יכולים בשקט לבקש מהם לפנות לכם את המסלול לכמה שעות על מנת שתוכלו להיות לבד ברגע הגורלי.

קרא מאמר נוסף המדבר על מקום להצעת נישואין

מאמרים וטיפים צדוק יהודה