1.איך נראה הזהב הלבן?

הסיבה שאתה בוחר לרכוש טבעת מתוך קטלוג של טבעות אירוסין זהב לבן צריכה להיות סיבה נכונה. ישנן הנשים שמעדיפות את הגוון הכסוף על פני הזהוב, כך שאם גם האחת שלך מחבבת את הנראות הכסופה – טבעת מזהב לבן היא הבחירה הנכונה.

 

2.חנות תכשיטים של מעצב: כך מתחילים

חנות התכשיטים של צדוק יהודה מציעה דגמים ייחודים המעוצבים על ידי אמן תכשיטים. הבחירה בחנות שכזו היא הבחירה בלרגש, בלהפתיע ולהפוך את הצעת הנישואין למיוחדת יותר. דגמי הטבעות המוצעים לך בחנות שכזו אינם דומים לדגמים אחרים שתראה בחנויות התכשיטים הרגילות.

 

3.קיצורי הדרך: המוקש הגדול ביותר

טבעת אירוסין לא רוכשים בלחץ של זמן ובטח שלא בקיצורי דרך. מדובר על טבעת שהולכת להיות מקור הגאווה של האחת שלך לכל החיים, כך שחשוב שתבחר עבורה את הטבעת שמתאימה לה יותר מכל הטבעות האחרות.

 

4.האם הטבעת מתאימה בגודלה לאחת שלך?

כשאתה מגיע אל חנות התכשיטים להתרשם מדגמים של טבעות אירוסין זהב לבן, כדאי להגיע עם טבעת שתביא מתיבת התכשיטים של בת הזוג שלך. המטרה? להתאים לה את הטבעת בדיוק מושלם, כך שבמעמד ההצעה תוכל להעניק לה טבעת ההולמת אותה ואת גודל האצבע שלה.

 

5.מה החברה הטובה ביותר שלה אומרת על הטבעת?

נצל את ההזדמנות להתייעץ עם החברה הטובה ביותר שלה. על מנת להבטיח שהדגם שבחרת אכן עומד להפתיע ולרגש את בת הזוג שלך, תוכל להתייעץ עם החברה הטובה ביותר שלבטח יודעת איזו טבעת היא מצפה לקבל ממך...

 

6.כמה אתה הולך להשקיע בטבעת?

אתה לא אמור לדעת בדיוק כמה כסף אתה הולך להשקיע בטבעת, אך כן כדאי לדבוק בתקציב מוערך ההולם את היכולת הכלכלית שלך. באופן זה לא תלך לאיבוד, לא תוציא יותר ממה שתכננת ובעיקר תוכל להתמקד על הטבעות הרלוונטיות לך ולא תצטרך לבחון מאות דגמים.

 

7.נשאר עודף? הוסף תכשיט להצעה

אולי תתפלא, אך לעתים ישנם הגברים שרוכשים טבעת אירוסין והם נשארים עם עודף. במקום לחזור עם העודף בחזרה הביתה, למה שלא תשקיע בתכשיט נוסף שתוכל להעניק לבת הזוג שלך במעמד ההצעה? תכשיט נוסף יכול להיות תליון, צמיד או עגילים.

 

8.צעד ראשון: קטלוג טבעות אינטרנטי

אז איך מתחילים את המסע אחר טבעות אירוסין זהב לבן? באתר האינטרנט של צדוק יהודה. המטרה? לנסות לאתר כמה שיותר דגמים שמוצאים חן בעינייך ושעונים על הטעם האישי של בת הזוג שלך בתכשיטים. בחרת לפחות חמישה דגמים? אתה מוכן לעבור לתחנה הבאה:

 

9.צעד שני: חנות התכשיטים של צדוק יהודה

הצעד הבא הוא להגיע אל חנות התכשיטים ולראות את הדגמים פיסית. בעת שאתה רואה את הדגמים במציאות, אתה יכול להתרשם מהם יותר וכך להבין איזו טבעת נוגעת בלבך יותר ואיזו טבעת תהפוך את האחת שלך לאישה המאושרת בתבל.

 

10.נסה להגיע עם ראש פתוח אל חנות התכשיטים

למרות שמומלץ לסמן מראש דגמים נבחרים של טבעות אירוסין זהב לבן, עדיין נסה להגיע עם ראש פתוח ככל הניתן אל החנות של צדוק יהודה. סביר כי לא תספיק לעבור על כל הדגמים באתר, כך שיוצעו לך על ידי הצוות המקצועי דגמים נוספים שעונים על הקווים לדמותה של הטבעת המושלמת. מי יודע, אולי אחד מהדגמים האלו יזכה בתואר "טבעת האירוסין"?

מאמרים וטיפים צדוק יהודה