ההחלטה להציע נישואין היא במידה רבה ההחלטה הקלה ביותר. כעת? על מנת לכרוע ברך ולקבל את התשובה החיובית שאתה חולם לקבל, עליך להבטיח רכישת טבעת מרהיבה לאחת שלך.

רגע לפני שאתה מגיע אל חנות התכשיטים עם חלום קטן בלב לצפות בקטלוג של טבעות אירוסין מיוחדות, מה עליך לדעת?

 

1. איזה גודל של טבעת אירוסין אתה מחפש?

טבעות אירוסין מגיעות בשלל גדלים. לפני שאתה מגיע אל חנות התכשיטים מומלץ מאד להציץ בקופסת התכשיטים של בת הזוג שלך ולראות מה גודל הטבעות שלה. אם אתה אפילו נועז יותר, יהיה מומלץ לקחת איתך טבעת אל החנות על מנת שהיא תהיה רפראנס למוכרים בחנות. המטרה? להבטיח כי הטבעת תהלום את גודל האצבע שלה.

 

2. טבעת אירוסין זהב לבן או זהב צהוב?

אותה הצצה בקופסת התכשיטים אמורה לשרת אותך בדבר נוסף: לנסות להבין מה היא אוהבת יותר – זהב צהוב או זהב לבן. מרבית טבעות האירוסין הנמכרות כיום הן הטבעות מהחומרים האלו, כך שבדיקה מקדימה שתשיב לך על השאלה מה הטעם שלה בתכשיטים, תוכל לקרב אותך כמה שיותר אל הטבעת המתאימה ביותר.

 

3. טבעת אירוסין מעוצבת או נראות של טבעת אירוסין קלאסית?

נדמה כי קל לקבוע כי כל הנשים אוהבות תכשיטים. בפועל, לכל אישה יש את הטעם שלה בתכשיטים וניתן לראות נשים שאוהבות תכשיטים מאד מעוצבים, לצד נשים שאוהבות תכשיטים עדינים בנראות קלאסית וניטרלית. בת הזוג שלך אוהבת תכשיטים מעוצבים וייחודים? לך על טבעות אירוסין מעוצבות.

 

4. ותקציב, יש לך?

אל המרכול השכונתי מגיעים עם רשימת קניות? אל חנות התכשיטים מגיעים עם תקציב מוגדר. הגדרת התקציב מאפשרת לך להתמקד בחנות התכשיטים על האזורים הרלוונטיים לך מבחינת טווחי המחירים. אין כל טעם לבזבז זמן רב על בחינת טבעות ולגלות לבסוף כי הן לא עומדות בתקציב שלך.

 

5. האם אתה צריך את הטבעת במיידי?

מתי אתה מתכנן להציע את הנישואין? אם הגעת אל חנות התכשיטים במטרה לרכוש טבעת ולהציע את ההצעה בעוד כמה ימים, הרי שתצטרך את הטבעת במיידי. מנגד, אם אתה מתכוון להציע את ההצעה בעוד כחודש לדוגמה, יהיה ניתן להזמין דגם אהוב עליך במידה והוא חסר, לבצע תיקונים והגדלות וכדומה. דע את מגבלותיך וכך גם תדע אילו טבעות רלוונטיות לך.

 

מאמרים וטיפים צדוק יהודה