טבעות יהלומים במחוז ירושלים הן טבעות אשר נקנות לכל מיני מטרות - זו יכולה להיות מתנה ליום הולדת או טבעות אירוסין במחוז ירושלים אשר קונה הגבר לבחירת ליבו לצורך הצעת נישואין

מוזמנים לשוחח
מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

כנסו לצפות בקטלוג 2020 שבאתר

כדי לקנות טבעת יהלומים במחוז ירושלים עלינו לדעת קצת יותר מידע על אבן היהלום ואיך בוחרים אותה. מדובר כאן באבן יקרה מאוד, אולי הכי יקרה בטבע ולכן כדאי לשים לב לפרטים הקטנים ולוודא על מה אנו משלמים בקניית טבעת מסוג זה.  טבעות יהלומים הן שונות מבחירת טבעות נישואין במחוז ירושלים אשר בהן לא משובצים יהלומים. אלו טבעות אשר עשויות זהב על כל גווניו. גם זהב הוא חומר יקר, לכן כאשר אתם הולכים לקנות זהב כדאי שתדעו מעט מידע עליו. במאמר זה תוכלו להבין על מה לשים לב בקניית טבעת יהלום במחוז ירושלים ובקניית טבעות נישואין במחוז ירושלים.

על מה לשים לב כאשר קונים טבעת יהלום במחוז ירושלים?

לבחור טבעות יהלומים במחוז ירושלים זה לא תמיד דבר פשוט, בייחוד עבור הגבר שבוחר טבעת עבור בת זוגתו וצריך לקלוע לטעמה. בעת קניית טבעות יהלום במחוז ירושלים עלינו לשים לב לשני דברים חשובים. האחד הוא טיב היהלום והשני סוגי העיצובים שקיימים. טבעת יהלומים במחוז ירושלים יכולה להגיע עם מספר יהלומים בגדלים קטנים או כמו בבחירת טבעות אירוסין במחוז ירושלים אשר העיצוב הפופולארי ביותר הוא יהלום מרכזי. כמו כן ניתן לראות טבעת יהלומים במחוז ירושלים אשר משלבת בעיצובה גם יהלומים קטנים וגם יהלום מרכזי בצורות מגוונות. טבעות אירוסין וטבעות יהלומים ניתן למצוא במגוון עיצובים מיוחדים בניהם חיתוכים מיוחדים של היהלומים וצורות שונות ומגוונות של חישוקי הטבעת אשר בהן משובצים היהלומים. כמו כן תוכלו לראות טבעות עם עיצוב עדין וכאלו בעלות עיצוב מסיבי יותר.

 

איך לבחור את יהלום הטבעת?

כאשר בוחרים יהלומים עבור טבעת יהלום במחוז ירושלים או כאשר בוחרים טבעות אירוסין במחוז ירושלים חשוב ללכת לחנות מורשית אשר מחזיקה תעודה גימולוגית לכל יהלום שנמכר בה. חנות אשר מחזיקה בתעודה גימולוגית עבור יהלומים, למעשה מחזיקה את תעודת הזהות של היהלום ויכולה לתת ללקוחותיה פרטים אודותיו. בקניית טבעות יהלומים במחוז ירושלים חשוב לבדוק בתוך התעודה מספר פרטים אשר יקבעו את איכות היהלום ומחירו. אחד מן הפרמטרים הוא גודל היהלום. יהלומים גדולים בשלמותם הרבה יותר נדירים בטבע ולכן עלותם היא גבוהה יותר. יהלומים קטנים יותר קל להוציא בטבע בשלמותם ולכן יהיו זולים יותר. מעבר לגודל היהלום, נמדד גם פרמטר הניקיון אשר מדבר על כמה היהלום נקי מפגמים. ככל שהיהלום יהיה נקי יותר כך מחירו יעלה. פרמטר נוסף אשר כדאי לכם לבדוק בעת קניית טבעת יהלומים במחוז ירושלים הוא ליטוש היהלום. ליטוש היהלום הוא למעשה עבודת העיבוד שלו. ככל שהיהלום מלושט יותר, כך הייתה עליו יותר עבודה, נכנס בו יותר אור והוא נוצץ יותר. הוא שונה מאוד מיהלום לא מלוטש אשר מגיע בצורתו הטבעית. לכן יהלום שמלוטש היטב יעלה יותר. עוד פרמטר שנבדק הוא החיתוך. בעת החיתוך חלקים מהיהלום יורדים ולא נעשה בהם שימוש. ככל שהחיתוך מסובך יותר ובהכנתו ירדו חלקים רבים אשר לא נעשה בהם שימוש הוא יעלה יותר. הדבר האחרון שיבדק הוא צבע היהלום. יהלומים מגיעים בשתי סקלות של צבעים. הסקלה הפופולארית יותר היא של יהלומים בגוון לבן עד צהוב. ככל שהיהלום יהיה לבן יותר כך מחירו יעלה. הסקאלה השניה היא היהלומים הצבעוניים שיעלו יותר ככל שצבעם נדיר יותר. 

עיצוב טבעות נישואין במחוז ירושלים

כמו שכבר אמרנו טבעות נישואין במחוז ירושלים שונות מאוד מטבעות יהלומים במחוז ירושלים וגם מטבעות אירוסין במחוז ירושלים. אלו הן טבעות אשר מוענקות בישראת בטקס החופה ועליהן להיות חלקות מבפנים ומחוץ לטבעת לא משובצים יהלומים. אלו טבעות שלרוב יהיו עשויות מזהב ובעלות עיצובים שונים ומגוונים. תוכלו לראות טבעות נישואין במחוז ירושלים בסגנון קלאסי חלק או טבעות עם טקסטורות שונות בעבודת יד וגם כאלה אשר עוצבו בעזרת מכונה. ניתן לראות עיצובי טבעות נישואין במחוז ירושלים דקות מאוד ועדינות וגם כאלו אשר עבות ותר ועד עבות מאוד. הסגנון יבחר על פי טעמכם האישי והעיצוב אשר מתאים לכם. ביהדות רק הכלה מקבלת מהחתן טבעת נישואין במחוז ירושלים, אך כיום נהוג שגם הכלה מעניקה לחתן טבעת נישואין במחוז ירושלים ולכן גם לגברים כיום יש עיצובים יפים ומיוחדים.

מוזמנים לשוחח

מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

מהי מתכת הזהב ולמה לשים לב כאשר קונים טבעת מזהב?

זהב היא מתכת עתיקה אשר השתמשו בה לצורך תכשיטים גם בעולם הקדום יותר. המיוחדות של מתכת זו היא בכך שהיא רכה וניתנת לעיצוב והיא גם לא מחלידה ולכן ניתן לחשוף אותה למים. כאשר תלכו לבחור טבעות נישואין במחוז ירושלים מזהב, המוכר ישאל אתכם מה צבע הזהב שאתם מחפשים ובכמה קראט אתם מעוניינים. טבעות נישואין במחוז ירושלים מגיעות בזהב צהוב, זהב לבן או זהב אדום. גווני הזהב נוצרים בעזרת מתכות אחרות אשר מעורבבות יחד עם הזהב. תהליך זה נקרא סגסוגת. מתכת הזהב מגיעה בגוון צהוב חזק, שילוב צבעים שנוטים לכיוון של הצבע הלבן ילבינו את הגוון הצהוב החזק. מתכות כמו נחושת אשר מגיעות בגוון אדום יצרו זהב בגוון ורדרד אשר נקרא זהב אדום. אחוז הזהב מתוך המתכות אשר מעורבבות בו נקרא קראט. כאשר ניתן למצוא טבעות של 14 קראט, 18 ו24 שהוא הזהב הטהור. ככל שהזהב יותר טהור ומשקלו גבוה יותר כך הטבעת תעלה יותר. לכן טבעות עבות יותר עם קראט גבוה לרוב יהיו הרבה יותר יקרות.

כמה יעלה לנו לקנות טבעת אירוסין וטבעת נישואין?

כאשר קונים טבעות נישואין במחוז ירושלים חשוב להבין שעלות הטבעת תיקבע על פי משקל הזהב. כך שטבעת עבה אשר בה יש יותר אחוזי זהב הנמדדים בקראט תעלה יותר מטבעת דקה. כאשר מדובר בבחירת טבעות יהלום במחוז ירושלים, עלות הטבעת תיקבע על פי משקל הזהב וגם על פי איכות היהלומים המשובצים בה. כך לדוגמא טבעת אירוסין במחוז ירושלים בעלת יהלום גדול, אשר רמת ניקיונו גבוהה וגם ליטושו כנראה שיעלה יקר מאוד. 

 

מאמרים וטיפים צדוק יהודה