טבעות אירוסין במחוז ירושלים הן טבעות אשר קונה הגבר לבחירת ליבו כדי להעניק לה ביום בו יציע לה נישואין. גברים רבים משקיעים באירוע ההפתעה המרגש כאשר גולת הכותרת תהיה על טבעת האירוסין שבחר הגבר עבור ארוסתו לעתיד.

מוזמנים לשוחח
מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

כנסו לצפות בקטלוג 2020 שבאתר

טבעת האירוסין היא טבעת אשר נקנית בהפתעה, לכן  כשמדברים על טבעת אירוסין בקרית יערים למעשה מדברים על כך שהגבר מנסה לקלוע לטעמה של האישה מבין מגוון רחב של טבעות אירוסין בקרית יערים. לאחר הצעת הנישואין ולאחר שבחירת ליבכם אמרה כן, יגיע הרגע שתצטרכו לבחור טבעת נישואין במחוז ירושלים. כאן כבר מדובר על בחירה מודעת של בני הזוג לפי טעמם האישי. אין מדובר על בחירה בהפתעה וגם כאן מגוון העיצובים הוא אינסופי.

איך בוחרים טבעות אירוסין?

לבחור טבעת אירוסין במחוז ירושלים בהפתעה לבחירת ליבכם זהו אינו דבר פשוט. עליכם לעשות תחקיר קטן על מנת לקלוע לטעמה של כלתכם לעתיד. הדבר הראשון שמומלץ לעשות לפני שקונים טבעת אירוסין בקרית יערים הוא להסתכל על התכשיטים שבת זוגכם עונדת. נסו להצטלם יחד איתה ולהביא את התמונות האלו לחנות התכשיטים. מעצבי החנות יוכלו לראות את תכשיטיה, להבין את הקו העיצובי שהיא אוהבת ולהראות לכם טבעות אירוסין בקרית יערים אשר מתאימות לקו זה. דבר נוסף שמומלץ לעשות הוא להתייעץ עם אחיות או חברות טובות של הכלה לעתיד. אלו ישמחו מאוד לעזור לכם בבחירה וסביר שגם שמעו מתי שהוא מבחירת ליבכם על טבעות אירוסין במחוז ירושלים אשר היא עשויה לאהוב.

אילו עיצובים של טבעות אירוסין יש?

טבעות אירוסין במחוז ירושלים יש במגוון סגנונות, על מנת להבין קצת יותר כדאי שתכירו את שמותיהם. נשים אשר אוהבות סגנון נוצץ ובולט של טבעת אירוסין בקרית יערים, יוכלו לאהוב טבעות יהלומים בסגנון היילו, טוויסט או אבני צד. מדובר בטבעות אירוסין בקרית יערים שבהן מעבר ליהלום המרכזי יש גם יהלומים קטנים נוספים המשובצים על חישוקי הטבעת או סביב היהלום המרכזי. אלו הן טבעות במראה נוצץ במיוחד, מאוד עכשוויות ומגיעות במגוון סגנונות. ניתן לראות בסגנונות אלו טבעות יותר עדינות ומצד שני לראות טבעות יותר מסיביות ובולטות. הכל כמובן לפי טעמה האישי של כלתכם. נשים אשר מעדיפות סגנון טבעות אירוסין עדין יותר וקלאסי יכולות להנות מהטבעות הקלאסיות אשר בהן חישוק הטבעת הוא נקי מאוד, ללא שיבוץ של יהלומים וגולת הכותרת היא על היהלום המרכזי. טבעת נוספת בסגנון עדין ומוקפד היא טבעת יהלומים שקועים אשר בה נראה רק את החלק העליון והשטוח של היהלום. גוף היהלום מוסתר בתוך מתכת הזהב. ולמי שאוהבת סגנון מיוחד מאוד תוכל להנות מטבעת במראה וינטג' או טבעת יהלום בחיתוך נסיכה.

איך בוחרים טבעות נישואין?

טבעות נישואין במחוז ירושלים הן טבעות שמעניקים הכלה והחתן אחד לשני בעת טקס החופה. ביהדות למעשה טבעת נישואין בקרית יערים מוענקת על ידי הגבר לאישה והיא מסמלת את זכות הקניין שלו עליה. בפירושים של היום, טבעת הנישואין במחוז ירושלים מוענקת כסמל לאהבתם של בני הזוג ורצונם לבוא בברית הנישואין ולחיות את חייהם המשותפים יחד. לטבעות נישואין ביהדות יש תנאי, עליהן להיות חלקות בפנים הטבעת. כלומר ללא חריטות, עיצוב פנימי או חריצים. כאשר בוחרים טבעות נישואין בקרית יערים גם החתן וגם הכלה יכולים לבחור את סגנון הטבעת שהם אוהבים. טבעות נישואין במחוז ירושלים מגיעות במספר עיצובים מרשימים. תוכלו לראות טבעות נישואין עבות, בעובי בינוני או דקות במיוחד. הן מגיעות גם כטבעות חלקות או עם עיצוב מסוים וטקסטורות מסוימות. לעיתים יש שילובים בין גווני הזהב או שכל הטבעת עשויה באותו הגוון. המבחר הוא עצום וכדאי לבוא, להתרשם ולנסות את העיצובים אשר מתאימים לכם.

מוזמנים לשוחח

מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

איך בוחרים את מתכת הטבעת וצבעה?

טבעות אירוסין במחוז ירושלים וכמו כן גם טבעות נישואין במחוז ירושלים עשויות לרוב ממתכת הזהב. הסיבה שהן עשויות זהב קשורה לכך שהזהב היא מתכת רכה מאוד אשר קל ליצור בה עיצובים מרהיבים. כמו כן, זוהי מתכת אל חלד אשר הגוון היפה שלה נשמר לאורך זמן. טבעות אירוסין בקרית יערים וכמו כן גם טבעות נישואין בקרית יערים יכולות להגיע בשלושת גווני הזהב הנפוצים והם זהב לבן, זהב צהוב וזהב אדום או השילוב בניהם. יצירת צבעי המתכת נעשית על ידי תהליך אשר נקרא סגסוגת בו משלבים עם מתכת הזהב הצהוב מתכות נוספות אשר מקנות לו את גוון הצבע. כמו כן, תוספת מתכות בתהליך זה מקשיח מעט את מתכת הזהב וכך היא עמידה יותר מפני פגיעות ושריטות. בחירת צבע טבעת נישואין במחוז ירושלים וכמו כן גם טבעת אירוסין בקרית יערים הוא מאוד אינדיווידואלי. יש נשים שיאהבו מאוד את הזהב הצהוב ועל כן יענדו רק תכשיטים בגוון זה ויש נשים אשר זהב לבן אשר דומה לגוון הכסוף הוא יותר הסגנון שלהן. אנו ממליצים, גשו לחנויות התכשיטים ונסו מספר סגנונות בצבעים השונים, כך תוכלו להחליט בצורה הטובה ביותר על גוון הזהב המועדף עליכם. 

 

כמה יעלה לנו לקנות טבעת אירוסין וטבעת נישואין?

כאשר קונים טבעות נישואין במחוז ירושלים חשוב להבין שעלות הטבעת תיקבע על פי משקל הזהב. כך שטבעת עבה אשר בה יש יותר אחוזי זהב הנמדדים בקראט תעלה יותר מטבעת דקה. כאשר מדובר בבחירת טבעות יהלום בקרית יערים, עלות הטבעת תיקבע על פי משקל הזהב וגם על פי איכות היהלומים המשובצים בה. כך לדוגמא טבעת אירוסין במחוז ירושלים בעלת יהלום גדול, אשר רמת ניקיונו גבוהה וגם ליטושו כנראה שיעלה יקר מאוד. 

 

מאמרים וטיפים צדוק יהודה