ענף התכשיטים הוא ענף גדול מאוד הכולל בתוכו אינספור עיצובים וחומרים מהם ניתן לעצב תכשיטים. עיצוב תכשיטים בירושלים יכול להיות במגוון סגנונות. יש מעצבי תכשיטים אשר עוסקים בעיצוב תכשיטי חרוזים ויש כאלה אשר מעצבים באמצעות חוטי עור. החנויות היוקרתיות עוסקות בצורפות, עיצוב תכשיטים מזהב בירושלים ובשיבוץ יהלומים ואבני חן.

מוזמנים לשוחח
מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

עיצוב תכשיטים עבור חנויות בירושלים

חנויות תכשיטי זהב בירושלים מביאות מגוון רחב מאוד של תכשיטים עבור הקונים. העיצובים השונים שבחנות מחולקים לעיצובים מסחריים אשר מיוצרים בעזרת מכונות, ועיצובים מיוחדים אשר נעשו בידי צורפים ומעצבים. החלוקה הזו נובעת מהסיבה כי יש אנשים שמאוד אוהבים לקנות תכשיטים פופולריים, כאלו ששייכים לטרנדים עכשווים ויש כאלה שדווקא הייחודיות של התכשיט היא החשובה ואז הם יבחרו בעיצובי מעצבים וצורפים. כל בחירה היא כמובן לגיטימית ותלויה בהעדפה האישית של הקונה. 

עיצוב תכשיטים אצל צורף בירושלים

אם אתם נמנים עם אותם אנשים שייחודיות העיצוב חשובה להם, תשמחו לדעת כי אתם יכולים ליצור עיצוב אישי בעזרת צורף בירושלים. עיצוב אישי מצריך תכנון מדויק של התכשיט שאתם מעוניינים בו. בגלל שמדובר בעיצוב אישי, מומלץ מאוד שתכינו מראש סקיצה של התכשיט המיוחד. הסקיצה שתביאו איתכם לצורף תהווה עבורו השראה והוא יוכל לייעץ לכם ואולי להוסיף גם את הפן האומנותי שלו. תהליך העיצוב אצל הצורף הוא תהליך מרתק במיוחד ומי שבוחר באפשרות זו, זוכה לקבל תכשיטים מיוחדים ויפים בעבודת יד יוקרתית ומרשימה. הצורף הוא אומן לכל דבר ועבודתו מאוד מדויקת, כך שאתם צפויים לקבל תכשיט יפייפה. 

מבחינת עלות, מה עדיף? קניה בחנות או עיצוב אצל צורף?

כאשר מדברים על עלויות של תכשיטי זהב ויהלומים, יש מספר פרמטרים אשר יקבעו את המחיר והם: משקל הזהב, אחוזי הזהב, פרמטרים שונים המשכללים עלויות של יהלומים ואבני חן ועלות העיצוב. כאשר מדובר בקניית תכשיט בחנות, כל הפרמטרים הללו מחושבים מראש והקונה מקבל בחנות את המחיר הסופי. גם כאשר מעצבים תכשיט בעיצוב תכשיטים בירושלים אצל צורף העלויות הן דומות, כי חישוב הפרמטרים הוא אוניברסלי ולכן זהה גם אצל הצורף. היתרונות בקניה אצל צורף הם הייחודיות של התכשיט והאפשרות להביא תכשיטי זהב שכבר אינם בשימוש או אבנים שקיימות לכם, להשתמש בהם כחומר גלם וכך להוזיל את מחיר התכשיט.

מוזמנים לשוחח

מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

איך בוחרים תכשיטים בירושלים?

בחירה של תכשיטים ועיצוב תכשיטים בירושלים צריכה להיעשות קודם כל על פי טעמכם האישי. כדי שתענדו תכשיט לאורך זמן, עליכם לאהוב אותו, לאהוב את העיצוב שלו, הצבע, המרקם ואיך שהוא נראה עליכם ומשתלב עם המראה הכללי שלכם. לפני שתלכו למעצב תכשיטים בירושלים, נסו להבין מה צבע הזהב שאתם הכי מתחברים אליו. אנו ממליצים לכם לראות מספר תכשיטים על גוון עורכם ולהחליט מה הצבע המועדף עליכם. לאחר שהחלטתם מה הצבע שהכי מתאים עבורכם, כעת החליטו האם אתם מחפשים תכשיט במראה עדין או תכשיט במראה יותר מסיבי. מעצבי התכשיטים מציעים תכשיטים בשני הסגנונות וניתן לבחור מבניהם. כמו כן, החליטו האם אתם אוהבים תכשיטים במראה קלאסי פשוט או שתכשיטים עם טקסטורות וחריצים יכולים לעניין אתכם. הפרמטר האחרון הוא כמובן התקציב שאותו אתם מעונינים להוציא עבור התכשיט. 

בחירת תכשיטי יהלומים

תכשיטי יהלומים ובמיוחד טבעות יהלומים בירושלים מצריכים מעט ידע על אבן היהלום המיוחדת. לפני שאתם ניגשים לקנות טבעות יהלום, מומלץ מאוד לקרוא מעט על האבן ולהבין את הפרמטרים אשר קובעים את מחירה. ברגע שתבינו את הפרמטרים השונים, תוכלו להגיע אל החנות, להבין כמה שווה האבן שנמצאת על התכשיט והאם המחיר מוצדק. בקשו מהמוכרים את התעודה הגימולוגית של היהלום ושם תוכלו לראות את הפרמטרים השונים וגם שמדובר ביהלום אמיתי ולא מזויף. מעבר לתועלת שיביא לכם הידע הזה, זה גם נושא מאוד מרתק על האבן היוקרתית והחזקה ביותר שקיימת.

מאמרים וטיפים צדוק יהודה