בלי ששמת לב, הגיע גם הרגע המיוחד שלך לצאת למסע המרגש והחד פעמי: רכישת טבעת האירוסין לאחת שלך. ידוע לך כי על מנת לזכות בתשובה החיובית ממנה ועל מנת לרגש אותה באמצעות טבעת, עליך הכיר היטב את הטעם שלה בתכשיטים. צדוק יהודה מזמין אותך להגיע ולהתרשם מדגמים רבים של טבעות אירוסין מרהיבות, מעוצבות וייחודיות, הכוללות בין היתר גם דגמים של טבעות אירוסין זהב לבן.

 

טבעות אירוסין זהב לבן

הדבר החשוב ביותר תחילה הוא להגדיר את הסגנון שבת הזוג שלך אוהבת. הצצה בקופסת התכשיטים שלה יכולה להספיק, תוך שתנסה להבין האם היא אוהבת תכשיטים מעוצבים פחות או עדינים יותר והאם אתה מזהה גוון זהוב יותר או כסוף יותר. הזהב הלבן הוא זהב שבגוונו הוא כסוף, כך שטבעת מסוג זה מתאימה לנשים שאוהבות יותר תכשיטים בגוון הכסף ופחות בגוון הזהוב כפי שרבים נוטים לקשר לזהב. חשוב לציין, כי למרות המעטפת הכסופה, הרכב הטבעת הינו מזהב ומה שמשפיע על הצבע המשתקף כלפי חוץ הוא סוג וכמות המתכות שלבסוף מתווספות.

 

טבעות מעוצבות להצעה מרגשת

הטבעות המוצעות דרך צדוק יהודה כוללות מגוון רחב של דגמים. המשמעות? אתם יכולים למצוא את הטבעת המתאימה ביותר לאחת שלכם. איפיון טעמה האישי יוכל להוביל אתכם בקלות אל הדגמים הבודדים שיכולים להתאים לרבות סוג הזהב, הנראות הכללית, שיבוץ או אי שיבוץ יהלומים, טבעת עבה או דקה, טבעת במראה מט או מבריק. יש לכם הזדמנות אחת לרגש את האחת שלכם, כך שצדוק יהודה וכל הצוות יעשו הכל על מנת להוציא אתכם מרוצים.

 

טבעות להן משודכת תעודה גמולוגית

עם רכישת הטבעת, תקבלו את התעודה הגמולוגית שהינה מסמך שבו מפורטים המאפיינים השונים של היהלומים המשובצים על הטבעת או הבני החן. באמצעות תעודה זו ניתן לקבל מושג על ערך התכשיט, במקרה הזה – הטבעת, וכך ניתן לקבוע את הערך המסחרי שלה. כל הבדיקות מבוססות על הקריטריונים המחמירים ביותר. כמו כל טבעת אירוסין גם אל טבעות אירוסין זהב לבן משודכת התעודה שמבטיחה לכם רכישה בטוחה ומוצלחת. אז מה עוד נותר? לבחור את הטבעת האחת לאחת שלכם!

 

מאמרים וטיפים צדוק יהודה

קבל את קטלוג 2017 ישירות לתיבת הדוא״ל

כולל טיפים, טבלת מידות, השגת מידת האבצע של בת הזוג ועוד..

צדוק יהודה - קטלוג 2017