אולי כבר רכשת לאחת שלך בעבר תכשיט יוקרתי לכבוד אירוע מיוחד, אך רכישה של טבעת אירוסין עושים רק פעם אחת בחיים שלמים. צדוק יהודה, בעל ניסיון עשיר מאד ביצירת תכשיטים, מזמין אותך להתרשם ממגוון עשיר ונדיר של טבעות אירוסין מיוחדות, שכולן ללא יוצא מן הכלל מעוצבות ומופקות בתשומת לב מלאה, מקצועיות ואיכות.

 

מה הופך טבעת אירוסין למיוחדת?

בחנות של צדוק יהודה ניתן להתרשם מכמה קטלוגים שונים של טבעות אירוסין. אחד הקטלוגים הבולטים ביותר הוא הקטלוג של טבעות אירוסין מיוחדות המגלמות בתוכן עיצוב ייחודי, נראות מרשימה ויצירתיות אין סוף. אם כן, מה הופך את הטבעות המיוחדות לטבעות השונות מכל יתר הטבעות? במילה אחת: העיצוב שלהן. בעוד ישנן טבעות המשדרות נראות פשוטה יותר, הטבעות המיוחדות הן טבעות שבלא מעט מקרים משובצות ביהלומים וטבעות שהמבנה שלהן אינו רק מעגלי, אלא גלי.

 

הטבעות המעוצבות הן טבעות שמשודכות להן אימרה אופנתית, טעימה של מודרנה וטאץ' יצירתי מאד. אם בת הזוג שלך אוהבת תכשיטים שאינם שגרתיים וכאלו שכל מהותם עיצוב, הטבעות המיוחדות של צדוק יהודה יכולות להתאים לאירוע מרגש כמו הצעת הנישואין.

 

טבעות מיוחדות אל מול טבעות קלאסיות – מה ההבדל?

הצעת הנישואין היא כנראה האירוע המרגש ביותר שאתם הולכים לחוות ביחד בתור בני זוג. לכן, הבחירה שלך בטבעת מיוחדת היא בחירה טבעית מאד: לאירוע מיוחד משדכים טבעת מיוחדת. על מנת להבטיח את שביעות רצונה של בת הזוג שלך, אכן חשוב לוודא כי היא אוהבת תכשיטים מעוצבים. בעוד טבעות האירוסין הקלאסיות נצמדות לקווי עיצוב סטנדרטים, הטבעות המיוחדות חורגות מהנייטרליות ומהקבוע ומוצאות את דרכן במונחים של עיצוב ופריצת גבולות.

 

כך מוצאים את טבעת האירוסין האחת

צדוק יהודה והצוות המקצועי ישמחו לייעץ לך לגבי הטבעת המתאימה ביותר להצעת הנישואין ולאחת שלך. אולי בחירה של דגם אחד מתוך מגוון רחב של דגמים נראית כמו משימה בלתי אפשרית, רק ברגע שמאפיינים את טעמה האישי של בת הזוג שלך, את התקציב ואת הכיוון הכללי, ניתן למצוא כמה דגמים בודדים ולבסוף לבחור מהם את הדגם האחד שיקבל את הטייטל המחייב: טבעת האירוסין.

 

מאמרים וטיפים צדוק יהודה

קבל את קטלוג 2017 ישירות לתיבת הדוא״ל

כולל טיפים, טבלת מידות, השגת מידת האבצע של בת הזוג ועוד..

צדוק יהודה - קטלוג 2017