טבעות האירוסין מעוצבות של צדוק יהודה הן טבעות מקוריות וייחודיות המעוצבות בקפידה וביד יצירתית. רגע לפני שאתה עושה את הצעד הגדול שלך ביום המרגש לו מחכה האחת שלך, אתה מוזמן להגיע ולהתרשם מהמגוון הרחב של טבעות אירוסין מעוצבות. כל הטבעות מבוססות על איכות, מקצועיות ומיומנות רבה.

 

אירוע של פעם בחיים, טבעת של פעם בחיים

הצעת הנישואין היא הצעה שזוכים לה רק פעם אחת בחיים. בכדי להפוך את ההצעה למרגשת וייחודית אפילו עוד יותר, חשוב להשקיע במוטיב המרכזי בה: טבעת האירוסין. אצל צדוק יהודה תוכל להתרשם ממגוון רחב של טבעות אירוסין מעוצבות מהרכבים שונים. הדגמים המוצעים מגיעים במגוון רחב של מחירים, כך שכל גבר יכול לבחור את הטבעת החביבה עליו בתקציב ההולם את היכולות שלו.

 

אירוע הצעת הנישואין, ככזה שמגיע רק פעם אחת בחיים, מחייב אותך לבחור בטבעת ייחודית שמושכת תשומת לב והופכת את האירוע למרגש, קסום ויוצא דופן. צדוק יהודה וכל הצוות המקצועי מחכים לך על מנת להתאים עבורך הטבעת המרשימה והמתאימה ביותר לבת הזוג שלך.

 

זהב לבן או מול זהב צהוב

הקטלוג של טבעות אירוסין מעוצבות מתחלק לטבעות של זהב לבן וטבעות של זהב צהוב. מדובר על אחד הפרמטרים החשובים ביותר רגע לפני שמבצעים את הרכישה, זאת מאחר וכל אישה אוהבת סוג אחר של זהב. הטבעות מהזהב הצהוב הן הטבעות שצבען בצבע הזהב המוכר, ואילו טבעות הזהב הלבן בעלות נראות כסופה יותר המתאימה לנשים שחובבות תכשיטי כסף. המגוון של הטבעות המעוצבות הינו רחב וכולל טבעות עם יהלום אחד במרכז הטבעת, יהלומים הפזורים סביב כל הטבעות וטבעת בעיצוב של גלים – מה שנותן מראה יוקרתי, עשיר ונדיר.

 

למי מתאימות טבעת האירוסין המעוצבות?

לכל אישה יש את הטעם הייחודי שלה בתכשיטים. בעוד ישנן הנשים שאוהבות תכשיטים בנראות עדינה ונייטרלית יותר, ישנן הנשים שאוהבות תכשיטים שגולת הכותרת שלהם היא עיצובם. אם בת הזוג שלך אוהבת את התכשיטים בעלי הנראות המורכבת והמעוצבת יותר, תוכל להתרשם ממגוון רחב מאד של טבעות אירוסין מעוצבות, מרשימות ומקוריות. הדרך להצעת הנישואין מתחילה כאן!

מאמרים וטיפים צדוק יהודה

קבל את קטלוג 2017 ישירות לתיבת הדוא״ל

כולל טיפים, טבלת מידות, השגת מידת האבצע של בת הזוג ועוד..

צדוק יהודה - קטלוג 2017