מה עולה לכם לראש כשאתם חושבים על הצעת הנישואין? אהבה גדולה, התרגשות גדולה עוד יותר וטבעת אחת שתלווה את ההצעה המרגשת שלכם. הטבעות המוצעות לכם דרך צדוק יהודה הן טבעות שבכל אחת מהן הושקעה תשומת לב רבה ויצירתיות מרגשת. כל הטבעות מבוססות על חומרים איכותיים, מקוריות וכבוד גדול לחומר. החלטתם ללכת על טבעות אירוסין קלאסיות? יש לכם למה לצפות!

 

הולכים על בטוח עם טבעות אירוסין קלאסיות

טבעות אירוסין קלאסיות הן טבעות שלא ניתן לערער על העל-זמניות שלהן. בעוד ישנם דגמים מעוצבים יותר שהינם מתכתבים עם הטרנדים העכשווים ועם הבשורות האחרונות של העיצוב, הטבעות הקלאסיות הן טבעות שצועדות כבר שנים רבות בענף הטבעות והן לא מפסיקות לשמח נשים בארץ ובכל העולם. מה הופך טבעת לטבעת קלאסית? הנראות העדינה שלה, הקווים הנייטרלים ובמרבית המקרים אף יהלום המשובץ במרכזה.

 

לאיזו אישה מתאימה הטבעת הקלאסית?

התשובה לכך די פשוטה: לכל הנשים! כידוע, לכל אישה יש טעם שונה ואין כל ספק כי היופי הוא בעייני המתבונן. יחד עם זאת, ישנם דברים שלא ניתן לערער עליהם – ממש כמו עם הטבעות הקלאסיות. אם אתה לא יודע בבירור מה טעמה האישי של בת הזוג שלך בתכשיטים, הטבעות של צדוק יהודה מעניקות מענה מושלם! לא ניתן לטעות עם דגם קלאסי שמעוצב במידה וצנוע במידה. לבחירתך, טבעות במגוון רחב של מחירים כך שתוכל למקם את עצמך בטווח המחירים הנוח לך ביותר. כל טבעת עם יהלום או אבן חן דרך צדוק יהודה, מגיעה עם תעודה גמולוגית שמבטיחה לך רכישה בטוחה ומוצלחת.

 

אילו טבעות מוצעות לכם?

חשוב לציין כי הטבעות הקלאסיות לא מסתכמות בכמה דגמים פשוטים, אלא מדובר על מגוון רחב של טבעות אירוסין הכולל טבעות אירוסין מזהב צהוב, טבעות אירוסין מזהב לבן, טבעות אירוסין  דקות לעומת טבעות אירוסין עבות, טבעות בעלות מראה מט וטבעות בעלות מראה מבריק יותר. הטבעות הקלאסיות הן הטבעות שמתרחקות מטרנדים ומגמות חולפות ודבקות יותר בחזות פשוטה אך מורכבת, צנועה אך נוצצת. הדגמים של צדוק יהודה משובצים ביהלומים והופכים את הטבעת לקלאסיקה מרהיבה!

 

מאמרים וטיפים צדוק יהודה

קבל את קטלוג 2017 ישירות לתיבת הדוא״ל

כולל טיפים, טבלת מידות, השגת מידת האבצע של בת הזוג ועוד..

צדוק יהודה - קטלוג 2017