תכשיטי זהב בירושלים מתאימים הן לנשים והן לגברים. מתכת הזהב היא מתכת מרשימה שבזכות הרכות שלה ניתן לייצר ממנה תכשיטים בעיצובים שונים. אם אתם נמצאים באזור ירושלים, אנו ממליצים לכם להתרשם ממגוון תכשיטי זהב בירושלים. במאמר זה נדבר על מתכת הזהב ועיצובים מיוחדים שניתן לעשות איתה.

מוזמנים לשוחח
מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

מה חשוב לדעת על מתכת הזהב?

זהב היא מתכת אצילה שהשימוש בה עתיק יומין. כבר בתקופת המקרא יש אזכורים לגבי מתכת זו גם כמתכת לתכשיטים וגם כמתכת אשר היתה משולבת במבנים. כמו כן, שימשה עבור מסחר. כיום למתכת הזהב שימושים רבים, בזכות היכולת של המתכת להוליך חשמל, משתמשים בה לעיתים בתעשיה ומשתמשים בה הרבה מאוד בענף התכשיטים.

הזהב אינה מתכת זולה ועלותה נמדדת על פי משקלה ועל פי אחוזי הזהב שנמצאים בתכשיט. ערך המדידה המוסכם בעולם נקרא קראט, כאשר 24 קראט הוא למעשה זהב טהור. כל האחוזים שיורדים מעשרים וארבע קראט הם למעשה סגסוגת. סגסוגת היא ערבוב של מתכות אחרות יחד עם מתכת הזהב והן מקנות לה את החוזק. במצבה הטהור מדובר על מתכת רכה מאוד. ניתן למצוא תכשיטים בירושלים באחוזי קראט של 12,14,18,21 ו24. 

צבעים נפוצים בזהב

צבעי הזהב הם צהוב, לבן ואדום. הזהב הצהוב הוא הנפוץ ביותר וזהו גם הצבע הטבעי של המתכת. ככל שהזהב מתקרב יותר לעשרים וארבע קראט, צבעו יהיה יותר צהוב. הזהב הלבן בצבעו מזכיר צבע כסוף בהיר. את הזהב הלבן יוצרים בעזרת סגסוגת המשלבת מתכות בגוון הכסוף. הזהב הלבן בדומה לזהב הצהוב, נפוץ מאוד כיום בכל מיני תכשיטים בירושלים. ואחרון חביב הוא הזהב האדום שאינו נפוץ במיוחד, אך הוא ייחודי מאוד ויש נשים וגברים שמאוד אוהבים אותו. בשנים האחרונות הוא יותר פופלארי בארץ. זהב אדום הוא למעשה סגסוגת של זהב צהוב יחד עם מתכת הנחושת אשר מקנה לו את הגוון הורדרד.

טבעות יהלומים בירושלים בשילוב עם זהב

כאשר משלבים זהב יחד עם יהלומים יוצרים תכשיט עשיר מאוד ומרשים. כאשר בוחרים תכשיטים וביחוד טבעות יהלומים בירושלים, יש לבחור היטב את גוון הזהב שמתאים לכם. יהלומים המשולבים יחד עם זהב לבן יצרו תכשיט מאוד נוצץ בזכות הצבע הדומה של היהלום לגוון הכסוף הבהיר. שילוב יהלומים יחד עם זהב צהוב או אדום יצרו מראה יותר רך. בחירת מתכת הזהב לרוב תיעשה תחילה על פי טעמכם האישי. כן חשוב לדעת כי ברמה העיצובית, צבעי הזהב השונים יתאימו לגווני עור שונים. הדבר נכון גם כאשר בוחרים טבעות אירוסין בעיצוב אישי.

מוזמנים לשוחח

מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

צמידי זהב פופלאריים כיום

צמיד זהב לנשים אשר מאוד נפוץ כיום הוא צמיד כדורים. זהו צמיד אשר במהות שלו מזכיר את צמידי הטניס המשובצים יהלומים, רק שכאן מדובר בחרוזי זהב מעוצבים וצמודים אשר יוצרים מראה נוצץ במיוחד. את הצמיד המיוחד הזה ניתן לראות בטקסטורות שונות ובעובי שונה ואפשר למצוא אותו בחנויות תכשיטי הזהב בירושלים.

שרשרת ילדים עשויה זהב בחנות תכשיטי זהב בירושלים

בשנים האחרונות יש טרנד חדש בו אימהות מקבלות מבן זוגן שרשרת מתנה אשר מכילה תליוני ילדים כמספר הילדים שהאישה ילדה. לשרשרת זו יש מספר גרסאות, כאשר הגרסה הנפוצה ביותר היא תליוני הילדים המשובצים יהלומים. גרסאות נוספות כוללות לבבות עם שמות הילדים או צורות אחרות. את השרשרת ניתן לקנות בחנויות או לחילופין ליצור שרשרת כזו אצל צורף בירושלים. אפשרות זו מתאימה לכל מי שמעוניינת ליצור לעצמה עיצוב ייחודי לה. שרשרת ילדים היא בהחלט פופלארית כיום, אך תוכלו למצוא את הרעיון הכללי גם בטבעות זהב עם חריטה של שמות הילדים וגם בצמידי זהב. 

לסיכום, תכשיטי זהב הם תכשיטים יוקרתיים והמראה שלהם עשיר במיוחד. עלותם נמדדת על פי משקלם ואחוזי הזהב שקיימים בתכשיט. אם אתם מחפשים עיצוב מיוחד של תכשיטי זהב, מאוד מומלץ לעבור במספר חנויות תכשיטי זהב בירושלים ולראות האם מדובר בעיצובים שיכולים לעניין אתכם. חשוב לציין כי תכשיטי זהב יכולים לעניין נשים וגברים כאחד והחנויות מציעות קולקציות מרהיבות עבור שני המינים.

מאמרים וטיפים צדוק יהודה