בעת ענידת טבעת נישואין בירושלים אנו למעשה מתחייבים אחד לשני בהקמת בית משותף יחד. ישנם זוגות שזהו סמל דתי עבורם וישנם כאלו שזה סמל זוגי, אך המשותף לכולם הוא הרצון לקנות טבעת נישואין בירושלים אשר הם מתחברים אליה ואוהבים את הסגנון העיצובי שלה.

מוזמנים לשוחח
מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

איפה קונים טבעות נישואין בירושלים?

טבעת נישואין בירושלים היא טבעת שכדאי לקנות רק לאחר שחשבתם היטב על הסגנון שלה והנוחות שלה. כמו שאתם מבינים, מדובר בתכשיט אשר תענדו באופן יום יומי וכנראה גם לכל החיים. חנויות התכשיטים מציעות עבור הקונים מגוון רחב של עיצובים וסגנונות, כך שלכל כלה ולכל חתן יש מנעד רחב של בחירה. הדבר המומלץ לעשות הוא קודם להתרשם ממגוון הסגנונות שיש לחנות או לצורף להציע. במידה ובחרתם בצורף, הצורף יוכל להוציא עבורכם מספר מקבצים של עיצובים ומהם תוכלו לסנן את הטבעות אשר מועדפות עליכם. השלב הבא יהיה למדוד את הטבעות שהכי התחברתם לעיצוב שלהן. כאשר תמדדו טבעות נישואין בירושלים תוכלו לבחון האם הסגנון מתאים ליד שלכם וגם האם הוא נוח לכם. אם אף טבעת לא התאימה לדרישותיכם, אצל צורף בירושלים יש לכם גם אפשרות לבחור בעיצוב אישי לטבעת הנישואין שלכם.

עיצוב טבעות נישואין אצל צורף

חנויות תכשיטי זהב בירושלים מביאות בדרך כלל מגוון רחב של טבעות נישואין, אך לפעמים אנו לא מתחברים לעיצובים השונים ומעוניינים בעיצוב מיוחד, יותר יצירתי ויותר קרוב למי שאנחנו. טבעות ייחודיות בעיצוב שלכם ניתן לייצר אצל צורף בירושלים. מדובר בתהליך שהוא פרי דימיונכם ויצירתכם האישית. מומלץ לנסות ולצייר את הדוגמא עליה אתם חושבים ולגשת איתה לצורף אשר יבחן האם הוא יודע לייצר את הטבעת שאתם חושקים בה. כמו כן, הצורף הוא למעשה אמן תכשיטים, תוכלו להתייעץ איתו לגבי העיצוב ואף להגיע לעיצוב הרבה יותר ייחודי. במידה והחלטתם לייצר את הטבעת בעבודת יד אצל צורף, חשוב שתעשו זאת מספיק זמן מראש.

מה טווח המחירים ומה משפיע על מחיר הטבעת?

טבעות נישואין בירושלים לרוב יהיו עשויות ממתכת הזהב. זוהי מתכת יקרה ואיכותית אשר מחירה נמדד על פי משקלה ואחוזי הזהב שבה. מחיר טבעת הנישואין יחושב רק לאחר שהחלטתם על הטבעת שאותה אתם מעוניינים לקנות. תחילה ימדדו את קוטר האצבע שלכם ועל פי הקוטר וכמות הזהב בטבעת יקבע משקלה. הפרמטר השני אשר יתווסף למחיר הוא הקראט של הטבעת. קראט הטבעת קובע את כמות הזהב שקיים בה באחוזים. אם לדוגמא הטבעת שבחרתם היא בעלת 14 קראט, זה אומר שכ55 אחוזים מתוך הטבעת הם זהב והשאר מתכות אחרות. שילוב המתכות יחד עם הזהב לא מפריע למראה הנוצץ שלה והוא מקנה למתכת יציבות וחוזק. הפרמטר השלישי שיכנס לעלות טבעת הנישואין בירושלים הוא סגנון העיצוב. טווח המחירים של טבעות נישואין פשוטות מתחיל בעלויות של 700 שקלים ומכאן המחיר יכול להגיע גם לעלויות של 5000 שקלים ומעלה.

מוזמנים לשוחח

מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

מהן טבעות חצי נישואין?

טבעות נישואין בירושלים לרוב יהיו חלקות או מעוצבות, אך לא יהיה בהן שיבוץ של יהלומים או אבנים. טבעת חצי נישואין היא טבעת אשר מקיימת את התנאי ההלכתי שחישוקה הפנימי של הטבעת חלק ללא פגם, אך על גבי החלק החיצוני של הטבעת יהיו משובצים אבנים או יהלומים כמו בטבעות אירוסין. זהו טרנד אופנתי חדש יחסית בעשר השנים האחרונות ויש כלות שבוחרות בטבעת אחת כזו במקום שתיים.

אילו תכשיטים נוספים כדאי לקנות לקראת החתונה הקרבה?

החתונה היא אירוע מרגש במיוחד אשר במהלכו נזדקק לתכשיטים נוספים מלבד טבעות אירוסין וטבעות נישואין. אם אתם זוג אשר מקיים את טקס החינה, ודאי תלכו לקנות תכשיטים עבור הטקס עצמו. בדרך כלל האמא של הכלה תקנה עבור החתן שעון וגורמט והאמא של החתן תקנה לכלה שרשרת, צמיד או עגילים. זוגות שלא נהוג אצלם טקס זה, ודאי ירצו לקנות תכשיטים עבור החתונה, בייחוד הכלה. צדוק יהודה מציע עיצוב תכשיטים בירושלים המיועד גם לכלות וחתנים ויתאים לשמלת הכלה וחליפת החתן. הגיעו אולינו ופנקו את עצמכם לקראת המאורע הגדול.

מאמרים וטיפים צדוק יהודה