החלטתם להתחתן? מגיע לכם מזל טוב! עכשיו הגיע הרגע לבחור טבעות נישואין 

 

טבעת נישואין מסמלת את המחויבות הנוצרת בברית הנישואין, והיא מלווה את הזוג לאורך שנים רבות. טבעת הנישואין הקלאסית היא טבעת עשויה זהב או כסף, בעיצוב חלק. כיום התפתח רבות תחום עיצוב טבעות הנישואין, וניתן למצוא טבעות בשלל דגמים ועיצובים.

 

ההבדל בין טבעת נישואין לטבעת אירוסין

לעיתים חל בלבול בין המושג טבעת נישואין לטבעת אירוסין. טבעת אירוסין מיועדת לשלב הצעת הנישואין. טבעות אירוסין יכולות להיות עשויות מכסף או זהב, ולעיתים משובצות בהם אבנים. טבעות נישואין לעומת זאת, מיועדות עבור החתן והכלה ליום נישואיהם, והן מהוות חלק משמעותי מטקס החופה. טבעות הנישואין על פי ההלכה חייבות להיות חלקות מאבנים, על מנת שניתן יהיה להעריך את שווין על פי משקל הזהב בהן. קרא מאמר המדבר על ההבדלים בין טבעת אירוסין לטבעת נישואין

 

טבעות נישואין לנשים ולגברים

טבעות נישואין מיועדות גם עבור הגבר הנישא וגם עבור האישה הנישאת. טבעות המיועדות לגברים לרוב יהיו פשוטות יותר בעיצובן, עשויות זהב צהוב, ובמשקל ממוצע של 3 גרם. טבעות עבור נשים הנישאות יהיו מגוונות ומעוצבות יותר. נשים רבות אוהבו טבעות זהב לבן או צהוב או שילובים שונים של השנים. טבעת עבור אישה תהיה לרוב עבה יותר, ובמשקל ממוצע של 8 גרם.

 

מתי להזמין טבעת?

תכנון החתונה מתחיל להתרחש חודשים רבים לפני ערב החתונה עצמו. במסגרת ההכנות לחתונה מומלץ להתחיל ולחפש גם טבעת לנישואין. בחירת טבעת עבור הנישואין היא משימה לא פשוטה, שעשויה לקחת זמן. קיים מגוון גדול של טבעות נישואין מעוצבות, ולוקח זמן עד שמקבלים החלטה ובוחרים את טבעת נישואין מתאימה. חיפוש טבעת נישואין בזמן ההכנות לחתונה יאפשר לכם זמן לבחירה נכונה עבורכם.

 

כיצד לבחור טבעת נישואין?

כאשר ניגשים לבחירת טבעת הנישואין, יש כמה דברים אשר מומלץ לקחת בחשבון. דבר ראשון נושא התקציב. טבעות הנישואין יכולות לנוע בין מחיר של מאות שלים לאלפי שקלים, והגדרת תקציב חיונית והכרחית. בחירת טבעת צריכה לשקף טעם אישי. יש אנשים המעדיפים טבעת דקה, לעומת אחרים המעדיפים טבעת עבה. בבחירת הטבעת בחנו כמה שוקלת הטבעת, וכמה זהב טהור היא מכילה- המוגדר בקראט. טבעות לא מיוצרות מזהב 24 קראט, מכיוון שזהב זה רך ופגיע מדי. טבעות נישואין יכולות להיות מזהב צהוב או זהב לבן.

 

טבעת נישואין בעיצוב אישי

מעצבי טבעות נישואין רבים מעצבים דוגמאות רבות של טבעות, אשר מתוכן ניתן לבחור את טבעת הנישואין המועדפת. אם ברצונכם בטבעת נישואין ייחודית, תוכלו לפנות למעצב טבעות נישואין ולבקש כי יעצב עבורכם בדיוק את הטבעת אשר לטעמכם. עיצוב אישי של טבעת ייקר את עלותה, יאפשר לכם ליהנות מטבעת ייחודית לכם.

 

עוד טבעות נישואין מבית היוצר של צדוק יהודה

>> טבעות נישואין זהב צהוב

>> טבעות נישואין זהב לבן

>> טבעות נישואין לגברים

>> טבעות נישואין דקות

>> טבעות נישואין עבות

>> טבעות נישואין בנוניות
 

מאמרים וטיפים צדוק יהודה

קבל את קטלוג 2017 ישירות לתיבת הדוא״ל

כולל טיפים, טבלת מידות, השגת מידת האבצע של בת הזוג ועוד..

צדוק יהודה - קטלוג 2017