אז אולי טבעת נישואין רק אישה ברת המזל מקבלת, אך כשזה מגיע אל הרגע שבו אתם רוצים לקשור את האהבה שלכם בקשר אינסופי, גם הגבר עונד טבעת סמלית. אצל צדוק יהודה אומנם תוכלו למצוא המון טבעות המיועדות לנשים, אך גם קטלוג עשיר ומגוון של טבעות נישואין לגברים. הטבעות המוצעות לקהל הגברי מגיעות במגוון רחב של דגמים – מטבעות פשוטות בנראותן ועד טבעות מורכבות יותר מבחינה עיצובית.

 

טבעת נישואין לגבר: טבעת עבה יותר

כאמור, מגוון הטבעות הקיים לקהל הגברי אצל צדוק יהודה הינו רחב מאד – החל מטבעות נישואין דקות, דרך בינונית ועד עבות. ישנם המון גברים שמעדיפים לענוד טבעת נישואין עבה מאד שתהלום את היד הגברית. כמו כן, ישנם המון גברים שעובדים בעבודות כפיים, כך שחשוב להם לענוד טבעת חזקה ועמידה וכאלו הן בדיוק הטבעות של צדוק יהודה. המראה האלגנטי של טבעות נישואין לגברים הינו מראה על זמני, שאינו תלוי טרנדים או זמן.

 

האם טבעות נישואין לגברים צריכות להיות זהות בנראותן?

אחת השאלות השכיחות ביותר לגבי טבעות נישואין לגברים היא השאלה בדבר הקשר העיצובי שבין הטבעת הנשית והגברית. כל עוד אתם רוכשים את זוג הטבעות אצל צדוק יהודה, תוכלו ליצור דו שיח עיצובי בין הטבעות שיבוסס על טבעות מאותם החומרים או מקו עיצובי זהה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי כל טבעת הינה אינדיבידואלית ועומדת בפני עצמה. חשוב מאד שלכל אחד מכם יהיה נוח לענוד את הטבעת ומעל לכל – להרגיש חיבור לאופי שלה.

 

זהב לבן אל מול זהב צהוב – מה ההבדל?

טבעות נישואין זהב הלבן הן הטבעות שנראות לכאורה כמו כסף, ואילו הטבעות מהזהב הצהוב משתקפות בצבע הזהוב המוכר לכולם. כל טבעת שתבחר תשאיר חותם, תמשוך תשומת לב ותגולל את סיפור האהבה שלכם שהביא אותך בסופו של דבר לענוד את הטבעת הייחודית. טבעות נישואין לגברים מגיעות גם בזהב לבן, גם בזהב צהוב וגם בזהב האדום. הבחירה? תמיד תהיה שלכם. היד היצירתית של צדוק יהודה באה לידי ביטוי בין היתר בטבעות המגיעות עם פני שטח המדמים גלים ונראותן רכה ודינאמית.

 

מאמרים וטיפים צדוק יהודה

קבל את קטלוג 2017 ישירות לתיבת הדוא״ל

כולל טיפים, טבלת מידות, השגת מידת האבצע של בת הזוג ועוד..

צדוק יהודה - קטלוג 2017