אז אחרי שהצעת הנישואין הוכתרה כהצלחה ואתם סוף כל סוף מאורסים, אפשר להגיד מזל טוב! שינוי הסטטוס שלכם לא אומר רק שאתם עומדים לעמוד בקרוב תחת החופה, אלא זה אומר שאתם גם לקראת צעד משמעותי נוסף: רכישת טבעות הנישואין. אז הצלע הנשית כבר עונדת טבעת משמעותית אחת, אך בקרוב גם הגבר יזכה ליהנות מטבעת המסמלת את האהבה הגדולה שלכם. לפניכם קטלוג עשיר של טבעות נישואין דקות מזהב לבן וזהב צהוב.

 

למי מתאימות הטבעות הדקות?

כיום מוצעות טבעות בשלושה גדלים עיקריים: טבעות נישואין דקות, טבעות בינוניות וטבעות עבות. לכל אחד יש את הטעם האישי שלו בתכשיטים ועל כן מוצעים כמה דגמים שונים. הטבעות הדקות הן הטבעות בעלות הנוכחות הצנועה ביותר והן מתאימות לאלו מכם שרוצים ליהנות מסמל האהבה אך עדיין לא לענוד תכשיט בעל נוכחות גבוהה. הטבעות מגלמות בתוכן המון משמעות ואהבה והן עדיין נהנות מעיצוב גבוה ויוקרתי, אך יחד עם זאת העובי שלהן שומר על מידה מסוימת של נייטרליות.

 

גברים וטבעות דקות?

בהחלט! אומנם ישנם הגברים שיעדיפו ללא כל ספק את הטבעות העבות, אך גם גברים עונדים טבעות נישואין דקות. זכרו תמיד כי עוד לפני שטבעת הנישואין משרתת אתכם עיצובית, תפקידה הוא בעיקר פונקציונאלי והוא לקשור אתכם בקשר של אהבה אינסופית. הטבעות הדקות, כמו כל הטבעות האחרות של צדוק יהודה, מעוצבות ומופקות במלוא תשומת הלב והיצירתיות כאשר המטרה היא להבטיח תוצרים מרשימים ויוצאי דופן.

 

טבעות זהות או בעלות חזות שונה?

האם על טבעות הנישואין להיות זהות מבחינה עיצובית? השאלה הזו נשאלת על ידי המון זוגות והגיע הזמן לקבוע חד משמעית: הטבעות שלכם אינן חייבות להיות בעלות אותם קווים עיצוביים. בעוד הגברים דבקים בעיצוב הנייטרלי והצנוע יותר, המון נשים רוצות לענוד טבעת נישואין זהב צהוב מעוצבת וייחודית יותר. אם ברצונכם בכל זאת לרכוש טבעות מעט דומות, תוכלו להחליט כי הטבעות שתרכשו יהיו מזהב צהוב או לבן לדוגמה. בכל הקשור לנראות הטבעות, זכרו תמיד כי כל טבעת עומדת בפני עצמה וחשוב מאד שכל אחד מכם יאהב אותה.

מאמרים וטיפים צדוק יהודה

קבל את קטלוג 2017 ישירות לתיבת הדוא״ל

כולל טיפים, טבלת מידות, השגת מידת האבצע של בת הזוג ועוד..

צדוק יהודה - קטלוג 2017