חלק בלתי נפרד מההכנות שלכם לקראת אירוע האהבה הגדול שלכם הוא רכישת טבעות הנישואין. אז ממש רגע לפני שתתקדשו מול כל האורחים שלכם, צדוק יהודה מזמין אתכם לבחור את הטבעות שיסמלו את האהבה הגדולה שלכם ויזכירו לכם בכל יום מחדש עד כמה אתם ברי מזל עם אהבתכם הגדולה! החלטתם ללכת על טבעות נישואין בינוניות של צדוק יהודה? לפניכם קטלוג עשיר של טבעות המיועדות לנשים ולגברים:

 

טבעת נישואין נקנתה לבד? את זו אתם רוכשים יחד

רק לא מזמן נכנסה אל הקשר שלכם טבעת הנישואין, שהפכה עבור הצלע הנשית למקור גאווה של ממש. ממש כמו שטבעת הנישואין מגלמת בתוכה סיפור אהבה גדול, כך גם טבעות הנישואין שמחכות לספר את סיפורכם. בעוד טבעת הנישואין נרכשה עצמאית על ידי הגבר, טבעות נישואין בינוניות רוכשים יד ביד. הטבעות של צדוק יהודה מופקות על בסיס החומרים האיכותיים והחזקים ביותר ובעיצובים מרשימים – מנראות אלגנטית ונייטרלית ועד טבעות מעוצבות בעלות גוון ייחודי.

 

ההבדל בין טבעת נישואין דקה לטבעת נישואין עבה: טבעת נישואין בינונית

טבעת הנישואין היא טבעת שלא הולכת לעזוב אתכם, טבעת שאתם הולכים להתגאות בה ולספר דרכה סיפור. המטרה הברורה היא שתבחרו את הטבעת המתאימה לכם ביותר – מבחינת הנראות ומבחינת הנוחות. הדגמים המוצעים לכם כוללים טבעות דקות, טבעות עבות וכמובן שגם טבעות נישואין בינוניות. הטבעות הבינוניות מתאימות לאלו מכם שמעוניינים ללכת על העמק השווה שבין הטבעת הדקה ובין הטבעת העבה. מדובר על טבעות המשדרות דומיננטיות ולא ניתן להתעלם מהן. עובי הטבעות מתאים לנשים ולגברים ולבחירתכם טבעות בעלות מראה מעוגל יותר לצד טבעות בעלות גימור מרובע.

 

אילו אפשרויות קיימות?

מגוון הטבעות הזמין דרך צדוק יהודה הינו רחב, ומאפשר לכם לבחור את הטבעת האחת שתלווה אתכם מעתה ולכל החיים. רגע לפני שאתם מבצעים את הבחירה, עצמו עיניים ושאלו את עצמכם איך נראית טבעת החלומות שלכם: באפשרותכם ליהנות מטבעות בעלות מראה מסתורי, טבעות בעלות מראה רומנטי יותר וטבעות המשדרות מודרנה ויוקרה. טבעות נישואין בינוניות זהב לבן או טבעות נישואין זהב צהוב יכולות להגיע אליכם ב: 14 קארט, 18 קארט ו-22 קארט.

 

מאמרים וטיפים צדוק יהודה

קבל את קטלוג 2017 ישירות לתיבת הדוא״ל

כולל טיפים, טבלת מידות, השגת מידת האבצע של בת הזוג ועוד..

צדוק יהודה - קטלוג 2017