אז אולי אתם חושבים שאתם יודעים הכל על התכשיט הנחשק המגלם בתוכו מסורת והמון אהבה. מה כבר לא נאמר על טבעות האירוסין? שיש סביבן הילה יוקרתית, שהן אלו הסוללות את הדרך אל לבה של האחת ושעל מנת לבחור טבעת צריך להגיע אל חנות התכשיטים עם צוות יועצים מדופלם. גם אם בשלב זה, רגע לפני רכישת הטבעת אתם בטוחים כי יש לכם דוקטורט בטבעות האירוסין, דעו כי לא אחת אתם מניחים הנחות המתגלות כלא נכונות. בעוד טבעות נישואין נקנות יחד, טבעות אירוסין קלאסיות נקנות על ידי אדם אחד, והוא לא תמיד הגבר.

 

הטבעות היפות ביותר הן הטבעות היקרות ביותר:

 

הגברים שמגיעים אל חנויות התכשיטים מגיעים במטרה ברורה: למצוא טבעת אירוסין מושלמת. המון פעמים ישנם הגברים שבטוחים כי ככל שהטבעת תהיה יקרה יותר, כך היא הופכת מושלמת יותר. בפועל, חשוב לזכור שמונחים כמו "שלמות" או "יופי", הם מונחים המשתנים בין אישה לאישה בהתאם לסגנונות החביבים עליה. לכן, אם ישנה המלצה חמה שתוכלו לקבל היא לא לבסס את הבחירה שלכם על סמך מחירים יקרים או זולים, אלא על סמך החזות המשתקפת ביניכם. כך לדוגמא, ממבט חטוף שלכם על טבעות אירוסין מעוצבות ועל טבעות אירוסין זולות, תגלו לא אחת כי לעתים הטבעת שמתאימה יותר לטעמה של בת הזוג שלכם היא דווקא מסקטור הטבעות הזולות

 

רק גברים מגיעים לרכוש טבעות:

 

הצעת הנישואין מסתמנת כאקט מאד גברי,עד שרבים מאמינים כי נשים כלל לא מציעות נישואין. אולי תופתעו לגלות כי דווקא בשנים האחרונות, כשהמון נשים דוגלות בשיוויון, פמיניזם ועצמאות, ישנן יותר ויותר הצעות נישואין נשיות. ישנן טבעות אירוסין מיוחדות המתאימות גם לגברים, כך שאם את רוצה לעשות את הצעד המשמעותי ולהתקדם עם בן זוגך האהוב יחד בחיים האישיים, יש לך מענה מלא. כעת, את זו שבוחרת את הטבעת האירוסין – טבעת נישואין כבר תבחרו ביחד.

 

הטבעות שהמפורסמות עונדות הן הנחשקות ביותר:

 

המון פעמים גברים נמשכים אל הטבעות היוקרתיות שעונדות מיטב הידועניות. מה מושך כל כך בטבעות אלו? העלות הגבוהה שלהן, היוקרה שסביבן ובעיקר המוניטין הדבק בטבעת מאחר ושחקנית, זמרת או דוגמנית עונדת אותה. חשוב מאד לקחת את רכישת הטבעת בפרופורציות, ובעיקר לזכור שאין כל קשר בין טעמה של זמרת מפורסמת ובין טעמה של בת הזוג שלכם. נסו לחשוב כמה פעמים בת הזוג שלכם צפתה בידוענית והרימה גבה על הבחירות האופנתיות שלה, כך שחשוב לא ללכת בעיניים עצומות דווקא אחר הטבעות המפורסמות.

 

או שמדברים אליה ביהלומים, או שלא מדברים בכלל:

 

האם טבעת האירוסין צריכה להיות משובצת ומעוטרת ביהלומים? לא בהכרח. מצד אחד, טבעת האירוסין נושאת אחריות גדולה מאחר והיא זו שתקבע (או לפחות תשפיע) על החלטתה של בת הזוג שלכם האם להשיב לכם בחיוב, אך אין כל חובה לעשות זאת עם טבעת שעליה יהלומים. חנויות התכשיטים מציעות דגמים נפלאים של טבעות אירוסין זהב לבן ושל טבעות אירוסין זהב צהוב שאין עליהן יהלומים, ועדיין הן עושות את העבודה פעם אחר פעם. האהבה שלכם היא הכלי החזק ביותר, השתמשו בו.

מאמרים וטיפים צדוק יהודה