החתן לכלה שם טבעת, אך גם החתן בעצמו יהנה בסופו של דבר מטבעת – טבעת הנישואין. אין כל ספק כי התכשיט המזוהה ביותר עם אירוע החתונה הוא טבעת. תחילה זו טבעת האירוסין שבאמצעותה משנים את הסטטוס למאורסים, ובהמשך אלו טבעות הנישואין המסמלות את הקשר הזוגי והמחייב אחד כלפי השניה. גברים יקרים, למרות שתחילה אתם בוחרים טבעת לאחת שלכם, יגיע הרגע שבו גם אתם תצטרכו לרכוש טבעת. אם כן, איך בוחרים טבעות נישואין לגברים?

 

נוחות של טבעת הנישואין על האצבע

בכל הקשור לתכשיטים נדמה כי לנשים יתרון מסוים על הגברים. מעבר לכך שהן מורגלות בבחירת תכשיטים והן יודעות בדיוק מה הן רוצות ואוהבות, הרי שהן גם מורגלות היטב לנוכחות של תכשיטים עליהן. לא אחת, בעת שגברים מודדים טבעות נישואין לגברים, הם חשים אי נוחות מסוימות שמקורה בחוסר הרגל. כאן חשוב מאד להבחין בין חוסר נוחות של הטבעת ובין תחושה של משהו חדש עליכם. הפרמטר הראשון לבחירת הטבעת שלכם צריכה להיות הנוחות – זיכרו כי מדובר על טבעת שתענדו כל חייכם!

 

האם צריכה להיות התאמה לטבעת הנשית?

שאלה פופולארית ושכיחה במיוחד הינה בדבר מידת ההתאמה של הטבעות זו לזו – האם טבעות נישואין לגברים צריכות להיות בעלות קו עיצובי זהה לזה של הנשים? התשובה לכך שלילית. מה שקושר ביניכם הוא המסורת המגולמת בטבעות ולא נראות הטבעות, כך שכל אחד מכם יוכל לבחור טבעת שונה לחלוטין כאשר אין חובה לזיקה עיצובית בין הטבעות. אם בעבר היה נהוג לרכוש את טבעות הנישואין כזוג של טבעות המתקשרות עיצובית זו עם זו, כיום ברור כי אין כל סיבה לעשות זאת.

 

זהב לבן או זהוב צהוב – איזה גוון מומלץ יותר?

השאלה על הזהב הצהוב או הלבן היא עניין של טעם בלבד. טבעות נישואין לגברים מוצעות כיום למכירה בשני סוגי הזהב, כאשר על כל גבר להחליט איזה גוון מחמיא לו יותר ולאיזה גוון הוא מתחבר יותר. הזהב הצהוב הוא הזהב הזהוב יותר המוכר כ"זהב", ואילו הזהב הלבן הינו בגוון כסוף. בעלי גוון עור בהיר במרבית המקרים מעדיפים את הזהב הלבן, בעוד בעלי גוון עור שחום יותר בוחרים דווקא בזהב הצהוב כזה המתאים. הבחירה בסופו של דבר? רק שלכם.

 

טיפ: בצעו את הרכישה יחד – אל תוותרו על הרגע הרומנטי

למרות שהבחירה שלכם בטבעת הינה אינדיבידואלית לחלוטין, עדיין מומלץ לבצע את הרכישה בזוג. בעוד אתם, הגברים, תחפשו דגם מתוך טבעות נישואין לגברים, בנות הזוג שלכם יחפשו להן את דגם טבעת הנישואין שלהן. זיכרו כי אירוע החתונה שלכם הוא הרגע הרומנטי ביותר בחייכם, כך שכדאי ללכוד כל רגע ורגע בו ולהפוך אותו לאירוע רומנטי נוסף. הגיעו יחד אל חנות התכשיטים לרכישת טבעות נישואין – טבעות האהבה שלכם!

 

מאמרים וטיפים צדוק יהודה