אחרי שהצעת הנישואין הוכתרה כהצלחה, ניתן לעבור אל השלבים הבאים לקראת אירוע החתונה. אחד מאותם שלבים מחזיר אתכם שוב אל חנות התכשיטים. הפעם? רכישת טבעות נישואין זהב לבן! הטבעות ילוו אתכם לאורך כל חייכם ויזכירו לכם מה היא כוחה של אהבה. לפניכם כמה נקודות למחשבה עם רכישת הטבעות:

 

הנוחות קודמת לנראות, גם כשמדובר על טבעת

לאורך כל הפקת אירוע החתונה, מדגישים בעיקר בפני הכלות כי הדבר החשוב ביותר הוא לא נראות השמלה, אלא הנוחות. אז אלו שיגידו כי הנראות אינה חשובה לא מדייקים, אך אכן חשוב להעניק חשיבות רבה לכל סוגיית הנוחות. עם שמלת כלה ועם חליפת חתן יהיה עליכם לבלות לכמה שעות, כך שגם במידה ולא תחושו בנוחות האידיאלית, עדיין מדובר על דבר נסבל. מה קורה בעת שאתם רוכשים טבעות נישואין זהב לבן שאינן נוחות? כאן מתחילה הבעיה. טבעות הנישואין הן טבעות שתענדו כל חייכם, כך שנוחות אינה דבר שתוכלו להתפשר עליו. לכן, ההמלצה היא למדוד כמה דגמים, לחוש אותם וכך להתקדם אל עבר הבחירה.

 

בוחרים טבעות בעלות קו עיצובי זהה

ישנם הזוגות שיגידו כי טבעות נישואין זהב לבן שהינן בעלות קו עיצובי זהה לאישה ולגבר הן קיטש, אך בסופו של דבר מדובר על טבעות המתקשרות אחת עם השניה בקשר האהבה. מצד אחד, אינכם חייבים באמת לרכוש טבעות המתכתבות אחת עם השניה, אך מאחר ומאחורי הטבעות מסופר סיפור אהבה שלם, כן כדאי לבחור בטבעות שהקו העיצובי שלהן זהה. זו הסיבה למשל שכדאי לרכוש טבעות נישואין זהב לבן ולא טבעת אחת מהזהב הצהוב ועוד טבעת מהזהב הלבן. הטבעות יוצרות ביניכם חיבור, קושרות אתכם בקשרי אהבה וגורמות לכם לתקשר גם כשאינכם נוכחים פיסית אחד ליד השניה.

 

טבעת לכל החיים היא טבעת שאתם חייבים לאהוב

ועכשיו: הנראות. בחנויות התכשיטים, כמו גם בחנות של צדוק יהודה, תיחשפו אל מאות דגמים של טבעות נישואין זהב לבן. למרות שכדאי לרכוש טבעות בעלות קו עיצובי זהה, עדיין חשוב שמטרה זו לא תבוא על חשבון אהבתכם לטבעות. קרה ואת מצאת את הטבעת האהובה עליך אבל אתה עוד מתקשה להגיע להחלטה? לא מומלץ להתפשר אלא להמשיך ולחפש עד שתמצא את הטבעת האחת. טבעות הנישואין הן טבעות שילוו אתכם לאורך כל החיים, טבעות שיספרו את סיפור האהבה שלכם וטבעות שיזכירו לכם בכל יום מחדש עד כמה אתם ברי מזל. על כן, עשו בחירה מושכלת ומדוייקת, תנו ללבכם לדבר במעמד הבחירה ואל תתפשרו על טבעת שאינכם חשים אליה רגש חיובי.

 

לכו על דגם על זמני שתמיד יהיה רלוונטי

אם יש דבר שהינו על זמני, עדכני ולא ניתן לעמוד בפניו הוא אהבה. נסו ליצוק את אותם מאפיינים גם על טבעות נישואין זהב לבן. בעוד ישנן טבעות מעוצבות יותר המושפעות מטרנדים חולפים, גם ישנן הטבעות שבעיצובן משדרות קלאסיקה על זמנית. כשאתם בוחרים בטבעות בעיצוב קלאסי, אתם בוחרים למעשה בדגם שתמיד יהיה רלוונטי. הרלוונטיות הזו באה לידי ביטוי בכך שגם בעוד כעשרים שנה, הטבעות ישדרו עדכניות ולא יתפסו בעינייכם כמיושנות.

 

מאמרים וטיפים צדוק יהודה