טבעת הנישואין היא פריט קטן אך מיוחד במינו ובעל משמעות עמוקה במיוחד, טבעת שעונדים למשך שנים רבות מאוד ושמסמלת עבור בני הזוג כל כך הרבה. טבעות נישואין מיוחדות הן טבעות שמעבר להיותן יפות ומרשימות, עשויות מהחומרים הטובים ביותר ומיוצרות ביד אומן מציעות גם ערך מוסף כלשהו. טבעות עם משמעות, בעלות עיצוב ייחודי ומותאם אישית – טבעות נישואין שנעשות באהבה אמיתית ומחשבה על הכלה או החתן שהולכים לענוד אותה.

טבעת נישואין בעבודת יד מרהיבה:

אלמנט מרכזי בהפיכת טבעת נישואין למיוחדת וייחודית הוא העובדה שייצרו אותה בעבודת יד מדויקת, דקדקנית ואישית מאוד, אומן תכשיטים ליווה את הטבעת החל משלבי העיבוד הראשוניים של הזהב, דרך תחילת גיבוש הצורה והעיצוב ועד השלמת המראה הסופי והמושלם. טבעות נישואין מיוחדות בעבודת יד מפיצות את הייחודיות הזו ואת האמנות שבהן לכל עבר ובכל חדר שאליו הנשים שעונדות אותן נכנסות. הפרטים העדינים והקטנים שמייחדים כל טבעת וטבעת, עיצובים ייחודיים ומותאמים אישית ובעיקר המון אהבה והשקעה שנכנסת לתוך כל טבעת שיוצאת מהסדנא.

טבעות נישואין מעוצבות במגוון סגנונות וטכניקות:

כמות הסגנונות שניתן להשתמש בהם כדי להפיק טבעות נישואין מיוחדות היא גדולה מאוד, החל בטבעות קלאסיות ועד טבעות חדשניות או בעלות עיצובים עתיקים למיניהם. טבעות נישואין מעוצבות מאפשרות לבחור בדיוק את הסגנון והמראה האידיאלי עבור הכלה או החתן, טבעת שתלווה אתכם עוד שנים רבות ותהיה תמיד יפה ונעימה עבורכם. ניתן לבחור טבעות נישואין מיוחדות ודקות שמציעות מראה מינימליסטי במידה, אלגנטיות ומשקל נמוך מאוד, טבעות בינוניות בעיצובים טבעיים וזורמים, טבעות עגולות מושלמות למראה, יישום של מרקמים ודוגמאות ייחודיות על הטבעת, טבעות נישואין בטכניקות ייצור מיוחדות כמו ניפוח הזהב, קיפופים וכן הלאה.

החומר המתאים ביותר לייצור של טבעות נישואין מיוחדות הוא ללא ספק הזהב, חומר מופלא ומרהיב בכל היבט שהוא. כאשר ניתן כמובן ליצור טבעות בזהב הצהוב המסורתי, בזהב הלבן המרהיב והאלגנטי ובזהב אדום שהוא מרשים לא פחות וייחודי מאוד.

טבעות נישואין מיוחדות לגברים:

היום מאוד מקובל שגם הגבר, החתן, עונד טבעת נישואין על אצבעו. יש זוגות שבוחרים לרכוש סט טבעות שיוצר מראה או דוגמא מסוימת בעת החיבור בין הטבעות, טבעות בקונספט עיצובי דומה או בכלל טבעות נישואין מיוחדות ושונות בין הגבר והאישה. גם תחום זה מציע שלל אפשרויות איכותיות ואלגנטיות, עיצובים פשוטים ומרשימים מאוד, מראה טבעת שהולם במיוחד כף יד גברית.

טבעות נישואין בעיצוב צדוק יהודה:

צדוק יהודה, אמן תכשיטים וגמולוג עם שנות ניסיון וידע מקצועי עשיר, מייצר באהבה ובאמנות טבעות נישואין מיוחדות במינן, בעיצובים מרהיבים – קלאסיים, טבעיים ויוצאי דופן – טבעות שהאלגנטיות פורצת מהם ומשדרת יוקרה, איכות, תחכום, אלגנטיות ופשטות בעת ובעונה אחת. טבעות מיוחדות שיהוו סמל נפלא לזוגיות ולאהבה, טבעות בעלות משמעות עמוקה ומהותית לאורך שנים.

מאמרים וטיפים צדוק יהודה