אתם חוגגים אהבה כ-365 ימים בשנה, אך יש יום אחד שבו אתם מקדשים אפילו יותר את האהבה הנדירה שבה זכיתם: יום הנישואין. נדמה שזה היה רק אתמול כשהלכתם ביחד לרכוש טבעות נישואין בחנות התכשיטים לקראת אירוע החתונה, והנה, כבר עברה לה שנה. אז טבעת נישואין שמזכירה לכם את האהבה שלכם כבר יש, וכעת נותר להעניק זה לזו מתנה לכבוד השנה המרגשת שעברה ולכבוד זו הבאה לטובה:

 

כל מה שרציתם לדעת על רעיון מקורי ליום הנישואין

 

זמן איכות משותף בחופשה מפנקת

השגרה לעתים מונעת מכם לבלות ביחד בזמן איכות רק של שניכם. חופשה משותפת היא תמיד רעיון מצוין שכן היא מגלמת את כל שאפשר לבקש: פינוק, אהבה והמון רומנטיקה. מגוון היעדים הינו רחב, וכיום ישנם דיילים מצוין שמאפשרים לכם גם לנסוע לחו"ל בהתראה קצרה. היכן שלא תהיו, האהבה שלכם היא העיקר.

 

תזכורת לאהבה שלכם: קולאז' תמונות

אז טבעת נישואין יש על היד והיא זו המזכירה לכם בכל בוקר אתם כמה אתם ברי מזל, אך אלו מכם שצריכים תזכורת נוספת או מקור גאווה נוסף לאהבה הזו – קולאז' התמונות הוא בשבילכם. תוכלו לפתח תמונות מכל הרגעים הכי יפים שלכם, לשלב אותם במסגרת ייחודית ולתלות בחדר השינה או בסלון. תוכלו לחשוב על יצירת אומנות מוערכת יותר מפס קול האהבה שלכם?

 

מדברים אחד לשניה בפרחים

ישנן קלאסיקות על זמניות שמככבות בכל שנה בימי ההולדת וימי הנישואין. זרי הפרחים ללא כל ספק נכנסים תחת הקטגוריה של קלאסיקות ובאמצעותם אתם יכולים לרגש ולהעניק מחווה רומנטית ויפה של אהבה. אם כבר החלטתם ללכת על זר הפרחים, העניקו אותו בהפתעה באמצעות שליחות אל מקום העבודה.

 

חוויה קולינארית משותפת

אתם אוהבים לבלות ביחד במסעדות טובות או לבשל ביחד? חוויה קולינארית משותפת לשניכם יכולה להיות עבורכם חוויה ייחודית ויוצאת דופן! מצד אחד תוכלו ליהנות משף שמגיע לבשל לכם בבית הפרטי שלכם, אך גם תוכלו ליהנות מסדנה משותפת המתמחה במטבחים שונים: החל מאיטלקי ועד יפני. מבשלים ביחד, אוכלים ביחד ובעיקר אוהבים ביחד.

 

מאמרים וטיפים צדוק יהודה