1.יודעים את גודל הטבעת:

 

רגע לפני שמגיעים אל חנות התכשיטים כדי לרכוש טבעת נישואין או טבעת אירוסין, חשוב שתדעו מה גודל הטבעת הרצויה. הדרך הטובה ביותר היא להגיע עם טבעת קיימת שכבר יש ברשותכם.

 

2.מעצב עדיף על חנות גדולה:

 

כיום יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש טבעות נישואין בחנויות בוטיקיות המנגישות דגמים ייחודים יותר ונדירים יותר. עם רכישת טבעת בחנות קטנה, פוחת הסיכוי שתראו את הטבעות שלכם על זוגות אחרים.

 

3.מגיעים עם ראש פתוח:

 

הגעת כדי לברר על טבעות אירוסין לבחירת לבך? תמיד כדאי להגיע עם ראש פתוח אל החנות. כך, תוכלו להחשף אל דגמים נוספים שייתכן ויהיו אלו שיהיו לבסוף הטבעת הסופית לבחירת לבכם.

4.יודעים פחות או יותר מה מחפשים:

 

לעומת זאת, כן כדאי לדעת פחות או יותר מה הדגם שאותו אתם מחפשים. מדוע? מאחר וישנם לא מעט דגמים של טבעות הזמינים לכם, והדרך הטובה ביותר להתמקד על דגם ספציפי היא להגיע אל החנות עם כוונה ממוקדת.

 

5.מגיעים לחנות עם תקציב מוגדר:

 

רוצים לרכוש לאהובתכם טבעת אירוסין מיוחדת שתלווה אתכם במעמד הצעת הנישואין? ההמלצה החמה ביותר שתוכלו לקבל היא להגדיר את סכום הכסף שתרצו להשקיע ברכישת הטבעת. תקציב מוגדר יפקס אתכם במעמד הרכישה.

 

6.לא כל היקר בהכרח נוצץ:

 

החלטתם להתמקד על סקטור של טבעות אירוסין זהב לבן רק מאחר ובאזור זה ישנן הטבעות היקרות ביותר? חשוב לזכור כי עליכם ללכת אחר לבכם ולחפש את הדגם שעשה לכם את זה יותר מכל מבחינת הנראות, ולא מבחינת העלות. דגם יקר לא בהכרח יבטיח כי הוא המתאים ביותר לבת הזוג שלכם.

 

7.קטלוג באינטרנט תמיד מסייע:

 

חנויות התכשיטים כיום מאפשרות לכם להציץ בקטלוג אינטרנטי של טבעות רגע לפני שאתם מגיעים אל החנות לבצע את הרכישה. ההמלצה החמה אליכם היא להביט בקטלוג כדי לקבל מושג לגבי סוגי הטבעות, טווחי מחירים ובעיקר לגלות אילו טבעות חביבות עליכם יותר.

 

8.חברים המתלווים אליכם? החלטה שלכם:

 

ישנם המון גברים שמתלבטים בין טבעות אירוסין זהב צהוב ובין דגמים אחרים כמו טבעות מזהב לבן. לא אחת מגיעים אותם הגברים עם נבחרת חלומות של חברים, בני משפחה ומכרים אחרים אל החנות כדי שיעזרו להם לבחור. זיכרו כי מחכה לכם בחנות צוות מקצועי שישמח לעזור לכם, והבחירה שלכם האם להגיע עם חברים היא הבחירה שלכם בלבד.

 

9.לא שוכחים אריזה מהודרת:

 

כשם שאתם משקיעים רבות בבחירת הטבעת, השקיעו רבות גם בבחירת אריזה מהודרת לטבעת. ממש כמו בסרטים, אתם תכרעו ברך ותשלפו את הטבעת מתוך קופסא. כשקניתם לאהובתכם עגילי יהלומים הרי שהשקעתם באריזה, וזה בדיוק מה שתעשו גם כעת.

 

10.בדרך לחתונה עוצרים בחנות התכשיטים:

 

בחנויות התכשיטים מחכים לכם אנשי מקצוע שישמחו לשדך לכם טבעות מרהיבות – טבעות להצעת הנישואין וכמובן שגם טבעות לשניכם – טבעות הנישואין.

מאמרים וטיפים צדוק יהודה