טבעת האירוסין מסמלת עבור כל אישה מעבר לתקופה חדשה ומרגשת 

 

אחד האירועים המרגשים בחייו של זוג הוא רגע הצעת הנישואין. במרבית הפעמים הגבר הוא זה שמציע נישואין לבת זוגו, והוא מתכונן רבות לרגע מרגש זה. יש המעדיפים הצעת נישואין שקטה ואינטימית ואילו אחרים מתכננים ומפיקים אירוע גרנדיוזי רב משתתפים. בכל אחת מהאלטרנטיבות, שיא האירוע הוא ברגע ההצעה, ברגע בו נשאלת השאלה- "האם תינשאי לי?", ומוצעת לכלה המיועדת טבעת אירוסין.

 

איך לבחור טבעת אירוסין

כל חתן עתידי רוצה לרכוש לאהובתו טבעת אירוסין מושלמת. אך איך בוחרים טבעת אחת, מתוך מגוון טבעות אירוסין מעוצבות? האתגר אינו פשוט, אך אפשרי! בכדי שתרכוש טבעת שתהיה לטעמה של הכלה המיועדת, מומלץ לנסות ולהתחקות אחר טעמה בתכשיטים באופן כללי. האם היא עדיפה סגנון צנוע או מפואר? האם טעמה קלאסי? האם מעדיפה תכשיטים בעלי צבע אחיד או יותר? שיקול אחרון, אך חשוב ביותר, הוא כמובן נושא התקציב. יכול להיות פער גדול בין עלות טבעות אירוסין, וחשוב להבין מה התקציב לפני שמתחילים לחפש.

 

מידות של טבעות

טבעות מגיעות במידות שונות על מנת להתאים לנשים בעלות מבנה וגודל שונה של אצבעות. אם בחרת להפתיע את זוגתך, ולרכוש עבורה טבעת אירוסין בהפתעה, יש לבדוק מה גודל הטבעת שיתאים עבורה. גברים רבים שוכחים לבדוק זאת לפני ההגעה לחנות התכשיטים, ובוחרים טבעת אשר אינה מתאימה בגודלה. קיימת אפשרות להרחבה או הצרה של טבעות, אך עדיף לבדוק נושא זה מראש. הדרך הטובה ביותר היא לשאול טבעת קיימת של זוגתך, ולהגיע לחנות עם הטבעת. כך ניתן יהיה להתאים את גודל טבעת האירוסין לגודל הנכון.

 

טבעות עם אבנים משובצות

טבעות אירוסין מעוצבות כוללות לעיתים בעיצובן אבנים יקרות ויהלומים. על מנת לבחון את טיב האבנים המשובצות בטבעת, יש לשים לב לכמה נושאים: משקל היהלומים הכולל בטבעת, משקל היהלום המרכזי, טווח שיבוץ האבנים על גבי הטבעת, צבע היהלום, חיתוך וניקיון. נושא החיתוך מהותי בבחירת היהלום. אם חשובה לכם תכונת הנצנוץ המאפיינת את היהלום, דאגו שלא לרכוש יהלום ברמת חיתוך נמוכה מ- "VERY GOOD", והקפידו לרכוש יהלומים ברמת חיתוך "EXCELLENT".

 

טבעות אירוסין מעוצבות

צדוק יהודה מעצב ומשווק טבעות אירוסין מעוצבות ומיוחדות במגוון רחב מאוד של דגמים. טבעת אירוסין לרוב תהיה מיוצרת מזהב לבן או זהב צהוב. יש טבעות אירוסין בעלות יהלום במרכז הטבעת, טבעות אחרות משלבות אבנים קטנות המשובצות לאורך הטבעת, טבעות דקות, עבות, ועוד מגוון סגנונות. ניתן לבחור טבעת ממגוון העיצובים הקיימים, או להזמין עיצוב ייחודי.

 

>> למידע אודות טבעות אירוסין קלאסיות – לחצו כאן
>> רוצים לדעת עוד על טבעות אירוסין יהלום? לחץ לפרטים

מאמרים וטיפים צדוק יהודה

קבל את קטלוג 2017 ישירות לתיבת הדוא״ל

כולל טיפים, טבלת מידות, השגת מידת האבצע של בת הזוג ועוד..

צדוק יהודה - קטלוג 2017