אם יש משהו המאפיין גם את טבעות האירוסין וגם את טבעות הנישואין הוא כמובן האהבה המגולמת בטבעות אלו. יחד עם זאת, הרי שישנם הבדלים מהותיים בסוגי הטבעות: החל ממספר הטבעות הנרכשות ועד לזהותו של מי שרוכש את הטבעות.

 

בחירה של הגבר אל מול בחירה של שניכם:

כנראה שנקודת השוני הגדולה ביותר בעת שמדובר על ההבדל בין טבעות האירוסין לטבעות הנישואין, הוא העובדה כי את טבעת האירוסין רוכש רק הגבר, בעוד שאת טבעות הנישואין רוכשים בני הזוג במשותף. כמו כן, הרי שטבעת האירוסין מגלמת בתוכה הפתעה גדולה לאישה, בעוד שטבעות הנישואין נרכשות ברכישה משותפת המתבססת על החלטה משותפת שלכם ביחס לאופי הטבעות. במעמד הצעת הנישואין, השקיע הגבר לא מעט מחשבה ויצירתיות בבחירת הטבעת, אך כעת, עם רכישת טבעות הנישואין, הוא מקבל חיזוק מבת הזוג האהובה שלו. כיום תוכלו למצוא טבעות נישואין דקותעבות או בינוניות לבחירתכם.

 

לבקש אהבה לצד הנצחת אהבה:

 

אז כאמור, גם טבעות האירוסין וגם טבעות הנישואין מגלמות בתוכן אהבה גדולה. יחד עם זאת, הרי שמדובר על משמעות אחרת הנקשרת בטבעות. את טבעת האירוסין רכש הגבר לאהובתו במטרה לבקש את ידה ולחיות איתה עד לסוף הימים. כך, במידה מסוימת, מדובר על טבעת שדרכה הוא ביקש לאהוב אותה. מנגד, טבעות הנישואין הן טבעות המסמלות כבר את האהבה הנוכחת ביניכם. דרך טבעות הנישואין אתם מנציחים את האהבה הגדולה שלכם, ומשקפים כלפי חוץ את העובדה כי אתם נשואים.

 

טבעת נישואין דקה אחת אל מול שתי טבעות:

כמו כן, הרי שטבעת אירוסין יש רק אחת, ובעת שמדובר על טבעת הנישואין מדובר על שתי טבעות. למרות שניתן לייחס את הצעת האירוסין לגבר, ישנן לא מעט נשים שהיו הן שהרימו את הכפפה והציעו את הצעת הנישואין, כך שישנה סבירות שהגבר יהיה זה שעליו שתי טבעות: טבעת אירוסין וטבעת נישואין. איך שלא יהיה, מדובר בסך הכל על שלוש טבעות הקשורות באירוע החתונה שלכם: טבעת אירוסין אחת המקשטת רק אחד מכם, ובנוסף: שתי טבעות נישואין מרהיבות שבחרתם יחד.

 

ומה בכל זאת דומה?

לא משנה אם המטרה היא לרכוש טבעת אירוסין או טבעת נישואין, כל אחת מהרכישות צריכה להתבצע דרך חנות תכשיטים של מעצב איכותי, בעל שם. כיום, יותר מתמיד, רוצים אנשים להרגיש כמה שיותר מיוחדים. הרצון הזה נובע בעקבות תרבות השפע, המנגישה לקהלים רבים סחורה זהה. כך, סביר כי בעת שתרכשו את הטבעות בחנויות התכשיטים הגדולות, תנעדו לבסוף את אותן הטבעות של חברים או משפחה. מנגד, בעת שמדובר על מעצב, מדובר על קו בוטיקי, מקורי ונדיר, שלא סביר שתראו בכזו קלות על אנשים אחרים. כך, האהבה שלכם לא רק משתקפת כלפי חוץ, אלא היא גם מיוחדת ונוצצת במיוחד.

מאמרים וטיפים צדוק יהודה