• מחפשת טבעת נישואין עבור בעלך?
  • רוצה להפתיע אותו? או אולי לבחור ביחד איתו?
  • מעוניינת לבחור מתוך עיצובים מרהיבים, מגוון סגנונות?

 

טבעות נישואין כבר מזמן אינן נחלתן של נשים בלבד. היום תוכלי גם את לבחור טבעת נישואין מתוך מבחר ענק

טבעות נישואין לגברים הן טרנד שפרץ לתודעה בעשורים האחרונים, ומאפשר לאישה לתת לבן זוגה טבעת נישואין ביום חופתם, לאחר שבירת הכוס. הדבר מתבצע בתאום עם הרב המחתן המודיע על סיומו של הטקס ההלכתי שמפנה מקומו לאותו מעשה סמלי, המייצג את האהבה העמוקה שהכלה חשה כלפי בן זוגה. אך הרבה מעבר להיות הטבעת סמל לאהבה, מדובר בתכשיט אופנתי במיוחד שילווה אתכם לאורך תקופה לא מבוטלת. לכן קיימת חשיבות עמוקה לבחירתה של טבעת שתשקף את אישיותו של החתן המיועד. להבדיל מטבעות הנישואין הנשיות, טבעות נישואין לגברים אינן מוגבלות מבחינת עיצובן, והתוצאה- טבעות מפתיעות!

>> טבעות נישואין לגברים – צפו עכשיו בכל הדגמים!

 

טבעות נישואין לגברים – סגנונות אהובים:

טבעות נישואין יכולות להגיע בעיצוב קלאסי ופשוט או בשלל עיצובים מיוחדים. השאלה היא מהו אופיו של העונד ועד כמה רוצה לחרוג ממנהגו או לשמר עליו. העיצוב הקלאסי מספק שלל טבעות זהב צהוב שעוביין אינו עולה על עובי בינוני וגימורן חלק ומבריק. בקטגוריה זו נמנות גם טבעות הזהב הלבן שעוביין לרוב, גדול יותר וגימורן נע על סקאלה של מט עד מבריק. מיעוט הגברים עדיין מאמץ אל ליבו ואצבעותיו את הסטייל של טבעות זהב בגוון כתום שבשל הביקוש הנדיר, מיוצרות בהזמנה אישית בסטודיו של מעצבי תכשיטים.

 

טבעות נישואין משובצות לגבר :

לחובבי האוונגרד ישנם שיבוצים מעניינים הנעשים בחומר כמו שיבוץ של אבני אוניקס ואפילו יהלומים עדינים, שילובי זהב מסוגים שונים. בין העידון לאוונגרד מצויות הטבעות הפופולאריות בעלות הריקועים והאלמנט הקווי המתפתל המופיע לכל אורכה של הטבעת. חובבי השינויים הקיצוניים כבר מזמן אימצו את ליין טבעות המתכת ה"לא קונבנציונאליות" כמו טיטאניום וטונגסטן בעלי החריטות המיוחדות, לוק של טבעת בתוך טבעת ועיצובים שמשדרים גבריות לכל אורכה של הטבעת.

 

התאמת טבעת נישואין בהפתעה!

נוחות היא מילת מפתח במיוחד בקרב אוכלוסיה שבעבורה הטרמינולוגיה של תכשיטים לא תמיד מתכתבת בהתאמה עם אורח החיים האינטנסיבי שלה. לכן, בטרם רצים וקונים טבעת בלי דעת, מוטב לרכוש מעין "טבעת מקדימה", כזו שתשמר את ההפתעה שלכן, הכלות המאושרות. מעין טבעת שתהווה מתנת יום הולדת פשוטה וזולה יותר שתבחן את מידת אצבעו של בן הזוג ושינוייה בהתאם למידתו. מתן הטבעת המקדימה אף יאפשר לבן הזוג להתרגל למגעה של טבעת באצבעו. אם לאחר שינויים שמקורם בעבודה, אימונים, ירידה במשקל ואפילו שנויי מזג אוויר הטבעת עדיין עומדת בתנאי הנוחות, קנו את טבעת הנישואין על פי אותה המידה.

 

התאמה אישיותית!

עם אחוזי הצלחה מרשימים בהתאמתה של כל טבעת נישואין לאופיו של העונד, ניתן לומר בביטחון שצדוק יהודה ידע להתאים גם לכם את הטבעת המיוחדת מבין מגוון טבעות נישואין לגברים. אנשים רבים העונדים טבעות נישואין לגברים אינם מבחינים כלל כי הטבעת מעידה על פרטים שונים באישיותם ורק אמן תכשיטים מוכשר יודע להפעיל את האינטואיציה ולדלות את הפרטים שיצרו את אותה טבעת המשקפת את ה"אני" של העונד.

 

טבעות מחומרים שונים:

אם מדובר בגבר החובב פשטות אז טבעת זהב קלאסית תהא יותר ממספקת. לחובבי שינויים מתונים, שאינם חפצים בטבעת פשוטה מדי כפי שאינם חפצים באחת ראוותנית, ניתן להתאים טבעות עם קצוות מעוצבים בזהב צהוב כשמרכז הטבעת זהב לבן בגימור עדין שאינו מבריק מדי. בעלי המוחות הטכנולוגיים החובבים את כל הגאד'טים אשר לקידמה יש להציע, ניתן להתאים טבעות מחומרים החוצים את גבול הזהב כמו טיטאניום או טונגסטאן העמידים ביותר מפני שריטות ומהווים את אחת האהבות החדשות בתחום הטבעות הגבריות. בנוסף, גברים אלו יעריכו טכניקות התכה חדשניות המשלבות מספר סוגי זהב והדפסים מיוחדים בחומר.

>> לקטלוג טבעות נישואין המלא

>> יש לך שאלה? רוצה לקבל פרטים נוספים? צרי קשר

מאמרים וטיפים צדוק יהודה