אפשר לומר ללא ספק כי רכישת תכשיט לאישה היא קלה משמעותית מאשר רכישת תכשיט לגבר. לאורך מערכת היחסים שלכם סביר כי רכשת לו מתנות אחרות ולאו דווקא תכשיטים, אך כעת, בעת שאתם רוצים לרכוש לעצמכם טבעות נישואין, עולה האתגר האמיתי: למצוא לגבר שלך טבעת מתוך מבחר של טבעות נישואין לגבריםשמדובר על תכשיט לנשים, הרי שמדובר בעיקר על תכשיט שיהלום את הטעם האישי שלהן, אך בעת שמדובר על גברים, הרי שמצטרפים למשוואה פרמטרים נוספים. אם כן, איך בוחרים את טבעת הנישואין לגבר?

נוחות:

בעת שמדובר על טבעות נישואין לגברים, חשוב לזכור דבר מהותי: גברים, שלא כמו נשים, נוטים שלא לענוד תכשיטים. לכן, חשוב מאד לשים דגש רב על סוגיית הנוחות. למרות כי בעת שמדובר על טבעת, מדובר על אחד התכשיטים הנוחים יותר מכיון שהם מולבשים בצורה סטטית ואינם נעים או גורמים לתחושתיות, עדיין חשוב מאד למדוד מספר דגמים של טבעות על מנת להגיע אל הדגם הנוח ביותר. מדוע הנוחות חשובה כל כך? עדיין מדובר על טבעת שלא הולכת לרדת ממך..

 

נראות:

אז כאמור, הגברים אינם קהל היעד המוביל של ענף התכשיטים. המשמעות היא שמרבית הגברים לא עונדים תכשיט, ועד שהם עונדים, כמו במקרה כזה של טבעת הנישואין, חשוב להבטיח כי הם יבחרו בתכשיט בעל נראות מנצחת. טבעות נישואין לגברים כיום ניתן למצוא בשלל דגמים, עיצובים וחומרים שונים, כך שכל גבר יכול למצוא טבעת ההולמת את טעמו האישי. גברים יקרים, אל חשש. את מלאכת חיפוש הטבעת המתאימה לכם תוכלו לעשות ביחד עם בת הזוג שלכם וכמובן שבעזרת המוכרנים בחנויות המעצבים השונות.

חוזק:

דבר מהותי נוסף ששונה בין טבעת הנישואין של הנשים ובין זו של הגברים, הוא העובדה כי הגברים צריכים טבעות חזקות יותר. בעוד שמרבית הנשים עוסקות בעבודות שלא מצריכות מהן הפעלה של כוח ואינן עובדות לרוב בסביבה חיצונית כדוגמת אתרי בניה, הרי שהן יכולות להצטייד בטבעת עדינה יותר. מנגד, לא מעט גברים עובדים במפעלים, אתרי בניה ומקומות נוספים שבהם הם חשופים לסביבה שלעתים יכולה לפגוע בטבעת. לכן, חשוב לרכוש טבעת חזקה שגם במקרה של פגיעה, היא תהיה מזערית או כזו הניתנת לתיקון ללא כל בעיה.

 

התאמה לטבעת בת הזוג? בחירה שלכם:

כמו כן, בעת שבוחרים טבעות נישואין לגברים, לא אחת עוסקים בשאלה האם צריך ליצור תיאום בין טבעות הגברים וטבעות הנשים. אין כאן כל חוקיות, והבחירה היא לחלוטין שלכם. תוכלו לבחור קו עיצובי אחד, או חומר אחד לרבות זהב צהוב או כל חומר אחר החביב עליכם. בסופו של דבר חשוב שהגבר יאהב את הטבעת שלו ושהוא יוכל להסתגל לעובדה שיש תכשיט על ידו כמה שיותר מהר.

מאמרים וטיפים צדוק יהודה