אם תביטו על טבעות הנישואין של ההורים שלכם ועל טבעות של ההורים של חבריכם הטובים, אתם תבחינו כי מדובר פחות או יותר על אותו קו עיצובי. שוק טבעות הנישואין כיום שונה מאד מזה שהיה נוכח לפני כמה עשורים. המשמעות היא שכיום תוכלו לבחור בין טבעות נישואין בינוניותדקות או רחבות, ובין טבעות עם יהלומים, טבעות מחומרים שונים ועיצובים שונים. אפשר לומר ללא כל ספק כי כעת שוק הטבעות נמצא בתור הזהב שלו, ומי שיוצא מכך נשכר הוא אתם. אז כעת, בעת שישנן טבעות בגדלים שונים, מדוע חשוב כל כך להעניק תשומת לב לגודלה של הטבעת?

 

נוכחות גדולה לצד נוכחות מזערית:

הדבר החשוב ביותר בעת שמדובר על גודל הטבעת, הוא אפקט הנראות שלה. מובן שטבעת דקה מייצרת נראות עדינה וקלאסית יותר, בעוד שהטבעות הרחבות מייצרות נראות מאסיבית יותר עם יותר נוכחות. לכן, חשוב מאד לאפיין את הטבעת שאתם מבקשים לעצמכם. בהקשר זה, חשוב לזכור כי מרבית הגברים אינם עונדים תכשיטים, כך שישנה סבירות די גבוהה שטבעת הנישואין היא אחד מאותם תכשיטים בודדים עליהם. על כן, חשוב לבחור טבעת שהם ירגישו איתה בנוח. דומה הדבר עם נשים שלא מחבבות כל כך תכשיטים, ורוצות את הטבעת לטובת האפקט הסימבולי.

 

נוחות הטבעת על האצבע:

בעת שמדובר על גודל הטבעת, הרי שמדובר גם על הנוחות. בעת שאתם רוכשים את טבעת הנישואין שלכם מחנות של מעצב, אתם יכולים להבטיח לעצמכם נוחות אידיאלית שכן הטבעות מעוצבות בהנדסת אנוש מתקדמת, אך יחד עם זאת חשוב להבין כי ישנם הבדלים. הטבעות הדקות מטבע הדברים פחות מורגשות על האצבע, בעוד שהטבעות מסקטור של טבעות נישואין בינוניות מורגשות קצת יותר ואילו הטבעות הרחבות תופסות יותר מקום על האצבע וכך גם יותר מורגשות. תמיד תוכלו למדוד את הטבעות ולבחור בעצמכם את אלו המתאימות לכם ביותר.

 

לוקחים גם את טבעת האירוסין בחשבון:

כמו כן, חשוב לזכור כי ברת המזל, אהובתך, קיבלה כבר לא מזמן טבעת – את טבעת האירוסין. לכן, חשוב לקחת בחשבון גם את הטבעת הזו בעת שבוחרים כעת טבעות נישואין. מצד אחד, תוכלו ליצור דו שיח בין הטבעות בעת שמדובר על טבעות בעלות אופי דומה, אך מנגד, גם תוכלו לשלב טבעות השונות זו מזו. הבחירה היא שלכם ואין כל כלל מכתיב או כזה שצריך לדבוק בו.

 

אילו גדלים קיימים לטבעות?

כאמור, המגוון הרחב של טבעות הנישואין כיום מאפשר לכם לבחור את הטבעת המתאימה לכם ביותר. לצד פרמטרים לרבות חומר הטבעת, המחיר שלה והסגנון העיצובי שלה, הרי שתוכלו לבחור אותה על פי גודלה: דקה, בינונית או רחבה. טבעת הנישואין הינה טבעת שתרכשו רק פעם אחת בחיים – עשו בחירה נכונה שתהיו גאים בה. תתחדשו!

מאמרים וטיפים צדוק יהודה